PCR Salmonella – świetna promocja na wakacje

Laboratorium Intertek Poland ma swojej ofercie bardzo dużo badań mikrobiologicznych, dostosowanych do badanych matryc, czasu oczekiwania na wyniki badań i cen. Każdy też z naszych klientów ma swoje upodobania, preferencje i jest przywiązany do konkretnych metod. Wakacje to czas, kiedy otwarci jesteśmy na nowości, chcemy spróbować, czegoś na co wcześniej nie mieliśmy czasu. Dlatego też nasze laboratorium pragnie w miesiącu lipcu i sierpniu skusić Państwa na ciekawą promocję:

24 zł za 1 test PCR Salmonella *

PCR to jedna z metod molekularnych, stosowana nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Łańcuchowa reakcja polimerazy (Polymerase Chain Reaction) jest skutecznym narzędziem wykrywania pałeczek Salmonella spp., ale także innych drobnoustrojów. Uzyskany wynik jest obiektywny, ponieważ test opiera się na znajomości stałej struktury DNA sekwencji określonych nukleotydów, niezależnej od stanu fizjologicznego mikroorganizmu. Czas oczekiwania na wynik w przypadku próbek negatywnych to 24 godziny od momentu przyjęcia próbki do laboratorium. W przypadku próbek pozytywnych, czas ten wydłuża się ze względu na konieczność przeprowadzenia identyfikacji i potwierdzeń biochemicznych.

Warto skorzystać z wakacyjnej promocji bo:

•     Taka cena obowiązuje tylko przez lipiec i sierpień
•     Jeżeli mają Państwo w harmonogramie monitoringu środowiska zaplanowane badania powierzchni roboczych oraz urządzeń w kierunku bakterii Salmonella spp., jest to idealny moment by wyniki otrzymać bardzo szybko
•     Jeżeli do tej pory nie znali Państwo tej metody, to teraz jest możliwość zapoznania się z czymś nowym
•     Wakacyjne upały i podwyższona temperatura otoczenia sprzyjają szybszemu psuciu się produktów żywnościowych. Dlatego jeżeli zależy Państwu na szybkim potwierdzeniu, że produkty są bezpieczne pod względem obecności bakterii Salmonella spp. i mogą trafić do obrotu, warto skusić się na badanie metodą PCR Salmonella.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta poprzez formularz kontaktowy, w celu umówienia terminu odbioru próbek żywności lub wymazów, których badania wykonamy testami PCR Salmonella!

*Przy wartości zamówienia mniejszym niż 300 zł doliczana jest opłata logistyczna w wysokości 75 zł. Istnieje możliwość połączenia badań testami PCR Salmonella z innymi badaniami wykonywanymi w Laboratorium Intertek Poland.

 

Powiązane informacje

 

PO WIĘCEJ INFORMACJI        
+48 22 886 32 80        
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.        
Linkedin/Intertek Poland