Bezstronnie i rzetelnie ocenimy czy Twoje produkty i usługi spełniają standardy jakości, bezpieczeństwa, zrównoważonego rozwoju i wydajności.

Poprzez badania laboratoryjne oraz certyfikację znakami Intertek, pomożemy Ci zwiększyć wartość i atrakcyjność Twoich produktów.

Dzisiejszy rynek w dobie globalizacji, z jednej strony daje okazje do wchodzenia na nowe rynki zbytu, do korzystania z nowych źródeł dostaw, z drugiej zaś wymaga dostosowania się do skomplikowanych wymagań.

Dzięki ponad 130-letniemu doświadczeniu nasi eksperci korzystając z naszych globalnych zasobów są w stanie przygotować Twój produkt do spełnienia tych wymagań oraz wszelkich innych dotyczących bezpieczeństwa, jakości, oznakowania, itd. zarówno wynikających z przepisów prawnych jak i oczekiwań Twojego Klienta. Nasza wiedza specjalistyczna, branżowa, prawna, jest stale aktualizowana. Reagujemy na każdą zmianę przepisów prawnych, pojawienie się nowej technologii, a także nowych trendów rynkowych czy oczekiwań konsumentów.  

Pomagamy Ci wprowadzić Twój produkt na rynek szybko, odpowiedzialnie i ekonomicznie, aby Twoja firma stale się rozwijała, a Twoja marka była utożsamiana z jakością i bezpieczeństwem.

Powiązane usługi