Intertek odnawia kontrakt z rządem Tanzanii na świadczenie usług certyfikacyjnych w celu wsparcia programu weryfikacji zgodności przed wysyłką (PVoC)

Intertek, wiodący dostawca kompleksowego zapewnienia jakości (Total Quality Assurance) dla firm na całym świecie, z przyjemnością informuje, że  przedłużył umowę z Tanzańskim Biurem Norm (TBS) aby nadal wspierać program weryfikacji zgodności przed wysyłką (PVoC) dla eksportu do tego kraju.

Program weryfikacji zgodności przed wysyłką (PVoC) został wdrożony przez TBS w celu weryfikacji jakości i bezpieczeństwa wszystkich produktów objętych regulacjami, eksportowanych do Tanzanii w odpowiednich krajach eksportujących. Zapewnia to zgodność z obowiązującymi tanzańskimi przepisami technicznymi i standardami jakości, zapewniając obywateli Tanzanii o jakości importowanych towarów.

Thomas Kordick, Global Business Line Leader, Government and Trade Services, Intertek powiedział: Cieszymy się, że możemy kontynuować współpracę z TBS wspierając ich w ramach programu PVoC (weryfikacji zgodności przed wysyłką ) dając konsumentom w Tanzanii pewność, jakiej potrzebują przy zakupie importowanych towarów i chroniąc ich przed produktami niespełniającymi norm. Po wprowadzeniu pierwszego Programu Oceny Zgodności w Królestwie Arabii Saudyjskiej ponad 25 lat temu, Intertek posiada doświadczenie i wiedzę, aby zapewnić TBS, oraz eksporterom do Tanzanii, szybką i doskonałą obsługę."

Eksporterzy do Tanzanii są zobowiązani do przedstawienia Certyfikatu Zgodności do odprawy celnej zgodnie z przepisami rządowymi. Ten certyfikat można uzyskać jedynie od Akredytowanego Partnera TBS, takiego jak Intertek.

Intertek jest pionierem w programach oceny zgodności i poprzez swoją sieć ponad 1000 laboratoriów i biur oraz ponad 43 800 pracowników w ponad 100 krajach oferuje innowacyjne i dostosowane do potrzeb rozwiązania w zakresie zapewniania jakości, testowania, kontroli i certyfikacji (ATIC) dla operacji i łańcuchów dostaw naszych klientów.

Zapraszamy do współpracy!

PO WIĘCEJ INFORMACJI        
+48 24 235 71 81        
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.        
Linkedin/Intertek Poland