Intertek z dumą ogłasza wprowadzenie na rynek Intertek Sustainability, naszej nowej globalnej marki TQA Sustainability.  Zrównoważony rozwój zawsze był w centrum uwagi Intertek; i dążąc do bycia "najbardziej zaufanym partnerem na świecie w zakresie Total Quality Assurance", doceniamy siłę naszej globalnej oferty usług ATIC. Nasza nowa marka "Intertek Sustainability" jest pierwszym krokiem do zjednoczenia wszystkich naszych usług w zakresie zrównoważonego rozwoju na każdym rynku na całym świecie.

Intertek współpracuje z klientami z wielu różnych sektorów, aby pomóc im identyfikować i zarządzać ich wpływem na środowisko i społeczeństwo. Nasza sprawdzona wiedza na temat łańcucha dostaw, globalna sieć i lokalna wiedza oraz specjaliści pomagają klientom w zarządzaniu ryzykiem dzięki większej przejrzystości, jednocześnie wspierając ich zdolność do skutecznego i odpowiedzialnego działania. W wyjątkowy sposób umożliwiają Intertek pomaganie klientom przewidywać, nawigować, sprawdzać i osiągać obecne i przyszłe wymagania i cele w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Aby uzyskać wskazówki dotyczące korzystania z logo Intertek Sustainability i więcej informacji na temat tej ekscytującej nowej oferty, odwiedź: www.intertek.com/sustainability