Intertek zapewnia branży transportowej pewność, że jej produkty i usługi spełniają wymagane standardy bezpieczeństwa i jakości.

Wiele kwestii odgrywa rolę w udanym funkcjonowaniu systemów transportowych, w tym lokalne i międzynarodowe przepisy prawne, zapewniające wysokie standardy bezpieczeństwa, logistyki i wydajności. Budowa i utrzymanie rodzajów transportu - takich jak samoloty, pociągi, samochody i statki - również stanowi poważne wyzwanie, ponieważ bezpieczeństwo i niezawodność mają kluczowe znaczenie. Surowe przepisy branżowe regulują nie tylko produkcję komponentów i części z silników, wnętrz, elementów zewnętrznych i wszystkiego pomiędzy nimi, ale także przegląd i konserwację w trakcie eksploatacji.

 
Intertek

Lotnictwo i obrona

Różnorodny zakres usług wspierających wszystkie aspekty, od badań i rozwoju i kontroli jakości po certyfikację materiałów, przyspieszone testy warunków skrajnych, analizę awarii i wiele innych. Nasze możliwości obejmują zarówno wojskowe, jak i cywilne.

Intertek

Motoryzacja

Współpracujemy z kluczowymi graczami w branży, od producentów OEM po dostawców, a nasze szeroko zakrojone usługi wspierają rozwój produktów, testy, certyfikację i wiele innych.

Intertek

Transport morski

Nasza wiedza specjalistyczna może pomóc w płynniejszej działalności morskiej i obejmować takie aspekty, jak smary morskie, paliwo, kontrola ładunku, testy wody pitnej i nie tylko.

Intertek

Kolej

Świadczymy niezbędne usługi dla przemysłu kolejowego, od kontroli, testów i oceny ryzyka po optymalizację projektu i zarządzanie integralnością aktywów i wiele więcej.

 
Intertek

Kosmos

Sprzęt przeznaczony do przestrzeni kosmicznej musi działać zgodnie z przeznaczeniem, bez marginesu błędu. Możemy pomóc branży w spełnieniu tych kluczowych specyfikacji.