Specjalistyczna wiedza firmy Intertek Total Quality Assurance wspiera cały łańcuch dostaw biodiesla, etanolu, biomasy i innych biopaliw.

Intertek świadczy usługi zapewniania, testowania, kontroli i certyfikacji rafineriom, producentom, mikserom, dystrybutorom, konsumentom i instytutom badawczym na całym świecie.

Intertek jest światowym liderem w testowaniu i inspekcji ładunków ropy naftowej, chemicznej i biopaliw w całej sieci blisko 400 zakładów na całym świecie, zapewniając 24/7 niezależną kontrolę ilości i jakości oraz usługi badań laboratoryjnych. Nasi inspektorzy i chemicy konsekwentnie świadczą usługi Total Quality Assurance z precyzyją i pasją.

Nasze doświadczenie w ocenie analitycznej sprawia, że ​​Intertek jest wybranym partnerem do wspierania działań badawczo-rozwojowych. Dodajemy wartość poprzez nasze szerokie możliwości testowania i nasze podejście dochodzeniowe, aby sprostać wyzwaniom i oczekiwaniom naszych klientów.

Intertek zapewnia szeroki zakres usług w zakresie kontroli jakości biopaliw, analizy zanieczyszczenia, potwierdzenia jakości, analizy pozostałości śladowych i powiązanych usług jakościowych. Przestrzegamy wszystkich międzynarodowych standardów, takich jak ASTM, IP, API, EN, ISO i przyczyniamy się do ich rozwoju poprzez zaangażowanie naszych globalnych ekspertów w komitety techniczne branży.

Usługi Intertek dotyczą również zasobów związanych z produkcją, magazynowaniem i dystrybucją biopaliw. W całym cyklu życia zakładu lub magazynu, od projektu, budowy po eksploatację i wycofanie z eksploatacji, Intertek zapewnia wiedzę techniczną w zakresie zdrowia, bezpieczeństwa, środowiska, kontroli sprzętu i materiałów, zarządzania integralnością aktywów, badań nieniszczących, pomiarów i kalibracji, systemów zarządzania i szkoleń usługi.

Dzięki światowej klasy wiedzy technicznej i doświadczeniu w zarządzaniu laboratoriami, Intertek jest również idealnym partnerem, jeśli chodzi o projektowanie, budowę i obsługę obiektu laboratoryjnego w zakładzie. Oferujemy pełen zakres usług outsourcingowych, od zapewnienia kluczowego personelu do kompleksowego przejęcia laboratorium w imieniu naszych klientów.

Powiązane usługi