Umożliwia identyfikację i ograniczenie ryzyka wewnętrznego w operacjach, łańcuchach dostaw i procesach biznesowych.

Pewność wykracza poza testowanie, inspekcję i certyfikację, aby przyjrzeć się elementom leżącym u podstaw sukcesu firmy i jej produktów. Rozwiązania zapewniające firmy Intertek zapewniają pewność i spokój ducha, że ​​Twoje procedury operacyjne, systemy i ludzie działają prawidłowo, aby zapewnić Ci przewagę konkurencyjną na rynku.

Nasze obszerne usługi audytu, analizy wydajności i łańcucha dostaw zapewniają wgląd w każdy aspekt działalności, umożliwiając podejmowanie świadomych decyzji dotyczących firmy. Nasze usługi szkoleniowe zapewniają, że Twoje kompetencje siły roboczej są aktualne i odpowiednie. A nasi eksperci z całego świata dostarczają klientom wiedzę na temat oceny ogólnej wydajności, jakości i wydajności laboratoriów, identyfikacji i ograniczania ryzyka, usprawnienia procesów produkcyjnych i łańcuchów dostaw i wielu innych.

Intertek nie ma sobie równych w dostarczaniu dopasowanych rozwiązań zapewniania jakości, aby zaspokoić indywidualne potrzeby naszych klientów, oferując rozwiązania w wielu różnych obszarach.

* Intertek nie świadczy usług doradczych w zakresie certyfikacji systemów zarządzania. Wszelkie działania konsultacyjne świadczone przez Intertek są oddzielone i niezależne od działań testowych i certyfikacyjnych.