Precyzyjne zapewnienie jakości dla wydajności i niezawodności modułów PV (fotowoltaicznych), paneli słonecznych, modułów AC, kontrolerów ładowania, zasilaczy PV, falowników, konwerterów, akcesoriów i komponentów.

Od modułów fotowoltaicznych i komponentów systemu po termiczne systemy solarne i sprawdzanie zdolności bankowej, Intertek jest wszechstronnym źródłem wszelkich potrzeb w zakresie zapewniania jakości fotowoltaicznej, testowania, kontroli i certyfikacji. Nasza globalna sieć ekspertów prowadzi Cię przez każdy etap procesu. Pomagamy usprawnić działania i zwiększyć wydajność, aby Twój produkt znalazł się w rękach klientów szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

Rozumiemy, że jeden rozmiar nie pasuje do wszystkich. Nasi eksperci współpracują z Tobą, aby zrozumieć Twoje potrzeby i opracować indywidualne rozwiązania dopasowane do Twojej organizacji i Twoich celów. Możemy wesprzeć weryfikację bankowości Twojego produktu dla instytucji finansowych, rządów, nabywców i inwestorów. Nasza globalna akredytacja w połączeniu z naszymi znanymi na całym świecie usługami zapewniają przewagę konkurencyjną w opracowywaniu i weryfikowaniu wydajności, niezawodności i bankowości produktów solarnych.