Od reflektorów przez tłumiki, podwozia po wnętrza i wszystko pomiędzy, Intertek oferuje profesjonalne usługi testowania i certyfikacji w branży motoryzacyjnej, producenci i producenci OEM muszą wyróżniać swoje produkty.

Produkty motoryzacyjne muszą dziś być bezpieczne i mocne. Czy Twoje podwozie jest zbudowane w celu ochrony przed erozją w mgle solnej? Jak Twój silnik reaguje na dużych wysokościach? Czy Twój pojazd lub komponent wytrzyma lata wibracji?

Intertek może na przykład pomóc w uzasadnieniu trwałości silnika lub wstrząsów lub współpracować przy tworzeniu określonych metod testowych dla kluczowych obszarów rozwoju produktu. Przyspiesz testy środowiskowe dla wszystkiego od -45 ° C do 177 ° C, zoptymalizuj testy szoku termicznego lub wytrzymałości na rozciąganie, ukierunkowane testy elektryczne i wiele więcej. Testy motoryzacyjne wspierają testowanie materiałów, testy wydajności, badania i rozwój, bezpieczeństwo oraz certyfikację zarówno dla uznanych, jak i rozwojowych alternatywnych paliw energetycznych i nowych technologii.

Ale Intertek oferuje znacznie więcej niż testowanie i certyfikację motoryzacyjną; jesteśmy dostawcą Total Quality Assurance. Dzięki naszej globalnej sieci najnowocześniejszych motoryzacyjnych laboratoriów testowych i wiodącej w branży wiedzy technicznej zapewniamy innowacyjne i dostosowane do potrzeb klienta usługi w zakresie zapewniania, testowania, kontroli i certyfikacji we wszystkich operacjach i łańcuchach dystrybucji, świadczonych zgodnie z precyzją, tempem i pasją, umożliwiając nasi klienci do bezpiecznej pracy z przodu.