Nasze usługi produkcyjne zapewniają klientom, że ich ludzie, procesy i produkty są tak bezpieczne i wydajne, jak to tylko możliwe. Od logistyki i zgodności, po praktyki bezpieczeństwa i szkolenia, Intertek pomaga chronić personel, doskonalić operacje i pozostać konkurencyjnym na rynku.

W Intertek mamy wieloletnie doświadczenie w konsekwentnym dostarczaniu niezawodnych i terminowych usług, których potrzebują nasi klienci produkcyjni. Nasi eksperci mogą pomóc Ci przygotować pracowników na potrzeby przemysłu, zwiększyć zwroty z produkcji i zasobów produkcyjnych oraz rozszerzyć zasięg na nowe rynki globalne. Możemy pomóc Ci w poprawie bezpieczeństwa i niezawodności produktu, zmniejszeniu kosztów i czasu wprowadzania produktów na rynek, zgodności z lokalnymi i międzynarodowymi standardami oraz minimalizacji ryzyka.

Pomagamy również firmom produkcyjnym zmniejszyć obrażenia w miejscu pracy i związane z tym koszty poprzez nagradzane szkolenia w zakresie bezpieczeństwa. Rozwiązanie szkoleniowe w zakresie bezpieczeństwa Intertek Alchemy zostało opracowane specjalnie dla producentów, aby skrócić czas odejścia od stanowiska przy jednoczesnym zwiększeniu wiedzy pracowników pierwszej linii i zaufania do kluczowych zasad bezpieczeństwa. Wyposażamy kierowników i liderów w technologię, która szybko odkrywa wszelkie luki w szkoleniach bezpieczeństwa, aby pomóc unikać urazów.

Od testowania jakości, rozwiązywania problemów związanych z procesem produkcyjnym oraz wskazówek dotyczących zdrowia i środowiska po Business Assurance, audyt, inspekcję, certyfikację, szkolenie i konsultacje - jesteśmy idealnym partnerem, aby zapewnić dostosowane do potrzeb rozwiązania Total Quality Assurance (Kompleksowego Zapewnienia Jakości).

Zaangażowanie naszych niezależnych na całym świecie usług wsparcia produkcji zapewnia pewność i spokój, że firma robi wszystko, co w jej mocy, aby zapewnić bezpieczne, przyjazne środowisku środowiska pracy i przetwarzania, dostarczając wysokiej jakości materiały i produkty swoim klientom i użytkownikom końcowym.