Zdobądź wiedzę, aby lepiej usprawnić swój biznes. Przenieś swoje produkty, procesy i ludzi na nowy poziom dzięki Intertek jako dostawcy usług.

Od spełnienia wymagań zdrowotnych, środowiskowych i regulacyjnych, budowania bezpieczeństwa i jakości do procesu projektowania i produktu, ukierunkowania na kluczowe możliwości rynkowe i usprawnienia praktyk produkcyjnych, różnorodna oferta usług konsultingowych Intertek pozwala usprawnić Twój biznes. Nasze doświadczenie w toksykologii, inżynierii, testowaniu, normach jakości, zarządzaniu łańcuchem dostaw, technologii, zgodności z przepisami i ułatwieniach projektowych może zapewnić Twojej firmie, produktowi i marce lepszą wydajność, bezpieczeństwo i uznanie jakości.

W prawie każdej branży, jaką można sobie wyobrazić, nasze usługi doradcze mogą zatrzymać problemy, zanim staną się one problemami, zapewnić innowacyjne rozwiązania złożonych problemów, zasugerować procesy i procedury w celu zoptymalizowania wydajności oraz aktywnie pomagać w zarządzaniu i ocenie ryzyka i zagrożeń.

* Intertek nie świadczy usług doradczych w zakresie certyfikacji systemów zarządzania. Wszelkie działania konsultacyjne świadczone przez Intertek są oddzielone i niezależne od działań testowych i certyfikacyjnych.
 
 
Intertek posiada ogromne doświadczenie i ekspercką wiedzę w ocenianiu i śledzeniu potencjału dostawców oraz zdolności wykonawczych pod względem założonej jakości, zgodności z prawem pracy i ochrony środowiska, BHP, bezpieczeństwa, i wielu innych które ostatecznie dotyczą naszych klientów jako kupców.

Powiązane usługi