Przeprowadzanie audytów pomaga zapewnić zgodność z wymogami rynku globalnego, przemysłu i przepisów.

Audyt ekspercki jest wykorzystywany jako narzędzie do wzmocnienia firmy, dostarczając potwierdzonych informacji niezbędnych do podejmowania świadomych decyzji biznesowych dotyczących wszystkiego, od jakości produktu po bezpieczeństwo biznesowe.

Od dzielenia się najlepszymi praktykami i nowymi wymaganiami branżowymi, po ocenę wydajności i produktów pod kątem własnych celów, nasz zespół zapewnia środki do oceny i udoskonalenia firmy, spełniając jednocześnie oczekiwania klientów zewnętrznych i wewnętrznych.

Możemy zweryfikować twoje produkty, procesy i operacje w celu zapewnienia zgodności z przepisami, oceny jakości produktu, egzekwowania przepisów dotyczących łańcucha dostaw, utrzymania bezpieczeństwa w miejscu pracy, zwiększenia odpowiedzialności społecznej, zapewnienia ogólnego bezpieczeństwa biznesu i nie tylko. Nasze audyty obejmują zarówno weryfikację prostych transakcji biznesowych i kontroli bezpieczeństwa i zgodności, jak i pełne inspekcje ludzi, procesów i systemów. Opracowaliśmy również szereg narzędzi oceny opartych na analizie ryzyka i rozwiązań kontrolnych do oceny i analizy porównawczej organizacji i dostawców, pomagając jednocześnie globalnym firmom w zarządzaniu i śledzeniu ich wyników.

Nasza ogólnoświatowa sieć ponad 1000 biegłych audytorów dostarcza innowacyjne, zindywidualizowane rozwiązania w zakresie kontroli wszędzie tam, gdzie prowadzisz działalność i gdziekolwiek Twoja firma może Cię zabrać.

Powiązane usługi