Formalne potwierdzenie, że Twoje produkty i usługi spełniają wszystkie zaufane standardy zewnętrzne i wewnętrzne.

Certyfikacja potwierdza Twoją wiarygodność na rynku. Aby zapewnić tę wiarygodność, Intertek utrzymuje szerokie globalne akredytacje i uznania dla naszych usług testowania i certyfikacji.

W miarę wzrostu i wzrostu rynków globalnych coraz więcej konsumentów szuka bezpiecznych, niezawodnych i coraz bardziej ekologicznych produktów. Dzięki biegłości międzynarodowej i lokalnej Intertek zapewnia kwalifikacje, których potrzebujesz, aby Twoje produkty trafiały do ​​właściwych oczu. Oferujemy programy certyfikacyjne, które umożliwiają wejście na rynek w różnych globalnych lokalizacjach, programy na rzecz bardziej przyjaznego środowisku środowiska, a także programy weryfikujące zgodność odpowiedzialności społecznej zarówno dla ciebie, jak i twoich dostawców.

Praca z Intertek pomaga zaprezentować i zachować atrybuty bezpieczeństwa i wydajności produktów. Nasze przywództwo i wiedza specjalistyczna w zakresie standardów regulacyjnych i certyfikatów pozwala wyprzedzać zmiany i wyzwania, a nasze możliwości i znajomość procesu od pozyskiwania do pozycji rynkowej zapewniają rozwiązania, które są wydajne, opłacalne i spełniają najlepsze praktyki branżowe.

Powiązane usługi