Intertek obsługuje przemysł chemiczny, oferując różnorodne usługi, od testów chemicznych i doradztwa po inspekcje.

Ponieważ chemikalia są stosowane w prawie każdym produkcie i aspekcie naszego codziennego życia, ważne jest, aby zapewnić ich wydajną produkcję i zgodność z normami regulacyjnymi. Możliwe zagrożenia dla zdrowia należy identyfikować i oceniać na każdym etapie globalnego łańcucha dostaw. Dzięki nowym wyzwaniom w każdym zakątku firmy, od skomplikowanej produkcji po nowe wymagania dotyczące zarządzania, Intertek może zapewnić szybkie i odpowiedzialne wejście na rynek.

 
Intertek

Agrochemikalia i pestycydy

Usługi doradztwa agrochemicznego i regulacyjnego w zakresie pestycydów, testów i kontroli ładunków Intertek mogą wspierać Twój biznes, od innowacji po rynek.

Intertek

Chemikalia podstawowe i przemysłowe

Podstawowe i przemysłowe testy chemiczne i usługi regulacyjne w celu spełnienia standardów jakości i przepisów oraz optymalnej wydajności w całym łańcuchu dostaw.

Intertek

Barwniki i detergenty

Intertek testuje i analizuje detergenty, barwniki, barwniki i składniki pigmentów oraz ich zastosowania, takie jak atramenty płynne, tekstylia, opakowania, żywność i farmaceutyki.

Intertek

Oleje i smary

Kompleksowe zapewnienie jakości olejów i smarów poprzez badania, inspekcje, konsultacje prawne i usługi certyfikacyjne.

 
Intertek

Nanomateriały

Wspieramy innowacje nanotechnologiczne naszych klientów za pomocą testów chemicznych nanomateriałów, oceny ryzyka i doradztwa w zakresie bezpieczeństwa.

Intertek

Petrochemikalia

Zapewniamy całkowitą gwarancję jakości dla przemysłu petrochemicznego poprzez nasze eksperckie usługi testowania, kontroli i konsultacji.

Intertek

Polimery i tworzywa sztuczne

Usługi firmy Intertek w zakresie polimerów i tworzyw sztucznych mogą pomóc Ci ulepszyć i zakwalifikować materiały i produkty oraz spełnić światowe wymagania prawne.

Intertek

Chemikalia specjalistyczne

Nasze usługi w zakresie chemikaliów specjalistycznych pomagają zrozumieć atrybuty techniczne i wydajności produktów oraz zapewnić zgodność z przepisami.


Produkty biobójcze

Na rynku polskim a także w całej Unii Europejskiej, wprowadzane do obrotu mogą być tylko te produkty biobójcze, na które uzyskano odpowiednie pozwolenie. Intertek wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom.