Obsługujemy przemysł kolejowy i lekki, zarówno w kraju, jak i za granicą, zapewniając cenne Total Quality Assurance od optymalizacji projektu po zarządzanie integralnością aktywów.

W miarę jak globalizacja, turystyka i handel elektroniczny rozwijają się i kształtują branżę transportową, usługi kolejowe i lekkie koleją są wykorzystywane bardziej niż kiedykolwiek. Jednak szybki rozwój stwarza wyjątkowy zestaw wyzwań w całym łańcuchu dostaw, od projektowania systemów i inżynierii po firmy budowlane i operacje

Wydajność, terminowa realizacja projektu i bezpieczeństwo są najważniejsze dla każdej organizacji zaangażowanej w przemysł kolejowy.

W Intertek oferujemy dostosowane rozwiązania w zakresie zapewniania jakości w wielu aspektach przemysłu kolejowego i lekkiego, umożliwiając identyfikację i ograniczanie ryzyka w działalności, przy jednoczesnym zachowaniu standardów bezpieczeństwa, zrównoważonego rozwoju i wydajności. Nasze usługi obejmują kontrolę i testowanie wagonów ropy naftowej, doradztwo metalurgiczne, badania nieniszczące, analizę korozji i awarii, programy integralności wagonów, monitorowanie stanu oleju oraz ocenę i zarządzanie bieżącym ryzykiem. Możemy pomóc w zapewnieniu nieprzerwanej eksploatacji kolei i promować długowieczność branży.

Współpraca z nami oznacza, że ​​otrzymujesz zaufaną i niezawodną wiedzę techniczną, której potrzebujesz do swoich produktów, projektów i procesów, oraz spokój, że Twoja firma działa tak bezpiecznie i wydajnie, jak to możliwe.