Usługi rządowe i handlowe, zabezpieczające import, ułatwiające eksport. Usługi rządowe i handlowe Intertek wspierają rządy we wdrażaniu standardów importu. Eksporterzy: Bezpiecznie spełniaj wymagania rządowe i dostarczaj produkty swoim klientom na czas.

Intertek pomaga rządom, urzędom celnym i krajowym organizacjom normalizacyjnym poprawić zgodność importu z normami bezpieczeństwa, chronić przychody z ceł importowych i zabezpieczyć międzynarodowy łańcuch dostaw.

Nasza wiedza i programy oceny zgodności pomagają zapewnić, że importowane towary spełniają normy bezpieczeństwa i inne standardy. Nasza światowa sieć biur zapewnia szybką inspekcję, certyfikację i wycenę przesyłek. Nasze usługi weryfikacyjne dają pewność, której potrzebujesz, aby zaangażować się w handel międzynarodowy.

Kraje, które chcą podnieść swój profil gospodarczy, chronić swoje środowisko i swoich obywateli, wdrażają i wykonują oceny towarów importowanych.

Intertek jest wiodącym dostawcą w zakresie badań, inspekcji i certyfikacji akredytowanym na całym świecie przez rządy, organizacje handlowe, kooperacje, importerów i eksporterów w ułatwianiu handlu.

Jesteś eksporterem lub importerem do następujących krajów?

Jesteśmy akredytowani do wydawania obowiązkowych certyfikatów zgodności lub inspekcji wymaganych przy eksporcie i imporcie do następujących krajów: Algieria, Kamerun, Egipt, Gabon, Ghana, Irak, Wybrzeże Kości Słoniowej, Kurdystan, Kuwejt, Libia, Maroko, Katar, Rosja, Arabia Saudyjska, Tanzania i Uganda.

Programy oceny zgodności (Conformity Assessment Programmes, CAP)

Programy oceny zgodności Intertek zapewniają, że produkty są w pełni przetestowane w uznanym laboratorium i wydany jest certyfikat przed ich wysłaniem do kraju klienta.

Kontrola przedwysyłkowa (Pre-Shipment Inspection, PSI)

Intertek świadczy usługi kontroli przedwysyłkowej (PSI) dla rządów jako sposób ochrony przychodów z importu dla siebie i swoich obywateli.

 
 
Intertek

Usługi celne

Usługi rządowe i handlowe Intertek polegają na bogatym doświadczeniu w ułatwianiu handlu, opracowywaniu i dostarczaniu nowych usług dla rządów, organów celnych, władz i organizacji normalizacyjnych.

Intertek

Import i eksport

Zabezpiecz zgodność twoich produktów z wiedzą Intertek. Skoncentruj się na sprzedaży swoich produktów i swojej podstawowej działalności docelowym krajom importu i eksportu.

Intertek

Sektor publiczny


Świadczenie usług sektora publicznego jest jednym z naszych kluczowych atutów, ponieważ rozumiemy wyjątkowy zestaw obowiązków i wartości, które są z nim związane.