Miło nam poinformować Państwa, że z dnia 23 marca 2023 roku nasze laboratorium uzyskało oficjalnie

Laboratorium Intertek w Polsce od ponad dwudziestu lat  spełnia wymagania akredytacyjne określone w normie PN-EN ISO/IEC 17025. W lutym bieżącego roku, krajowa jednostka akredytującą, Polskie Centrum Akredytacji, ponownie potwierdziła zaufanie do naszych kompetencji w trakcie auditu w nadzorze. Wynikiem tej oceny jest 24 wydanie zakresu akredytacji Nr AB 381.

Szybkie reagowanie na potrzeby klientów umożliwia elastyczny zakres akredytacji. Cieszymy się, że od ośmiu lat mamy takie możliwości. Oznacza to, że w określonych obszarach działalności, laboratorium ma możliwość modyfikowania lub włączenia dodatkowych metod do zakresu akredytacji bez konieczności każdorazowego informowania jednostki akredytacyjnej oraz poddawania się dodatkowej ocenie.

Działalność Laboratorium objętą akredytacją znajdziecie Państwo pod numerem AB 381 oraz w listach badań objętych elastycznym zakresem akredytacji;

 Lista nr 1

 Lista nr 2

 Lista nr 3.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań prosimy o bezpośredni kontakt z naszym działem obsługi klienta!

 

PO WIĘCEJ INFORMACJI        
+48 24 235 71 81        
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.        
Linkedin/Intertek Poland