Szkolenia Intertek to gwarancja najwyższej jakości kształcenia oraz profesjonalizmu. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele unikatowych propozycji, zarówno w zakresie systemów zarządzania jak i bezpieczeństwa produktów a także szkolenia dotyczące najnowszych wymagań prawnych. Ofertujemy szeroką gamę szkoleń, w pełni dostosowanych do oczekiwań oraz potrzeb naszych klientów. Nasi eksperci chętnie dzielą się swoją bogatą wiedzą praktyczną, którą zdobyli podczas wielu lat pracy audytorskiej, trenerskiej oraz zbierając doświadczenie w sektorach produkcyjnych czy doradczych. Szkolenia oferujemy w następujących formułach:

  • szkolenia dedykowane — w pełni dostosowane do konkretnych potrzeb klienta — podczas szkoleń istnieje możliwość pracy na dokumentacji klienta, rozwiązania konkretnego problemu czy doskonalenia wybranych obszarów funkcjonowania.
  • szkolenia otwarte — omawiające szczegółowe wymagania poszczególnych standardów, wymagań prawnych w ujęciu ogólnym, w formule uniwersalnej dla uczestników z różnych przedsiębiorstw.
  • webinary — świetna platforma na spotkanie z ekspertem i do zdalnych szkoleń, które łączą nasze tematy edukacyjne, dodatkowe treści szkoleniowe i interaktywność z komfortem klienta.

Skontaktuj się z nami by poznać szczegóły oferty.

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szkolenia dla:

 
Intertek

Przemysłu Rolno-Spożywczego 

 

Intertek

Dobra konsumpcyjne: zabawki, tekstylia ... 

 

Intertek

Kosmetyki, farmaceutyki i produkty zdrowotne 

 

Intertek

Elektrotechnika, elektronika i oświetlenie 

 

Intertek

Lotnictwo i obrona 

 

Intertek

Motoryzacja i transport 

 

Intertek

Wydajność energetyczna 

 

Intertek

Zrównoważony rozwój i społeczna odpowiedzialność biznesu 

 

Intertek

Jakość

 

Intertek

Ryzyko i bezpieczeństwo informacji 

 

 

Menu akademia

Menu akademia