Kariera w Intertek Polska oznacza, że będziesz wykorzystywać swoje umiejętności i wiedzę w celu zapewnienia jakości i bezpieczeństwa produktów i usług używanych przez miliony ludzi na całym świecie. Jesteśmy wiodącym dostawcą usług ATIC (Assurance, Testing, Inspection and Certification) z ponad 42 000 osobami w 1000 lokalizacjach w ponad 100 krajach. Oferujemy możliwość rozwoju dzięki globalnej skali działalności.

W świecie, w którym sukces firmy zależy od jej reputacji w zakresie jakości, bezpieczeństwa i społecznie odpowiedzialnych produktów i procesów, pracownicy firmy Intertek wpływają na te najważniejsze czynniki. Niezależnie od tego, czy chodzi o testowanie w laboratorium lub pracę w terenie, kontaktowanie się z klientami - wszystko przebiega sprawnie i każda rola jest niezbędna do zapewnienia Total Quality Assurance naszym klientom.

 

Praca w Intertek

  • Jesteśmy globalną rodziną, która ceni różnorodność.
  • Zawsze robimy to, co należy. Z precyzją i z pasją.
  • Ufamy sobie nawzajem.
  • Kształtujemy naszą przyszłość.
  • Wspieramy zrównoważony rozwój.

Intertek ceni kreatywnych i innowacyjnych pracowników, którzy pomagają klientom chronić ich markę i osiągać sukcesy. Staramy się angażować i motywować naszych pracowników, oferując możliwość doskonalenia swoich umiejętności, rozwoju osobistego i zawodowego w środowisku pracy zespołowej.

 

Praktyki studenckie w laboratorium żywności

 

Otwarte rekrutacje

Stanowisko

Lokalizacja

Chemik

Gostynin (Food Lab)

Ekspert do walidacji etykiet produktów żywnościowych i suplementów diety

Cała Polska

Audytor Jakościowy

Cała Polska

Documentation Compliance Specialist - Freelance

Cała Polska

Microbiology Junior Analyst

Gostynin (Food Lab)

Kierownik robót elektrycznych

Cała Polska

Kierownik robót sanitarnych

Cała Polska

Project Administrator

Cała Polska


Jeżeli nie znalazłeś obecnie interesującego Cię stanowiska, możesz wysłać do nas swoje CV z propozycją współpracy. Rozpatrzymy Twoją aplikację i w ramach możliwości oraz pojawiania się nowych projektów wrócimy do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informujemy, że przesyłając do nas swoje CV, kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie danych przez Intertek Poland Sp. z o. o. w celach związanych z rekrutacją. W każdej chwili kandydat może wystąpić z wnioskiem o wgląd do swoich danych, poprawienie ich lub usunięcie z bazy. Przed wysłaniem CV prosimy o zapoznanie się z informacją poniżej oraz dodanie klauzuli do swojej aplikacji:

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w procesie rekrutacji

 

Prześlij swoje CV