Kariera w Intertek Polska oznacza, że będziesz wykorzystywać swoje umiejętności i wiedzę w celu zapewnienia jakości i bezpieczeństwa produktów i usług używanych przez miliony ludzi na całym świecie. Jesteśmy wiodącym dostawcą usług ATIC (Assurance, Testing, Inspection and Certification) z ponad 42 000 osobami w 1000 lokalizacjach w ponad 100 krajach. Oferujemy możliwość rozwoju dzięki globalnej skali działalności.

W świecie, w którym sukces firmy zależy od jej reputacji w zakresie jakości, bezpieczeństwa i społecznie odpowiedzialnych produktów i procesów, pracownicy firmy Intertek wpływają na te najważniejsze czynniki. Niezależnie od tego, czy chodzi o testowanie w laboratorium lub pracę w terenie, kontaktowanie się z klientami - wszystko przebiega sprawnie i każda rola jest niezbędna do zapewnienia Total Quality Assurance naszym klientom.

 

Praca w Intertek

  • Jesteśmy globalną rodziną, która ceni różnorodność.
  • Zawsze robimy to, co należy. Z precyzją i z pasją.
  • Ufamy sobie nawzajem.
  • Kształtujemy naszą przyszłość.
  • Wspieramy zrównoważony rozwój.

Intertek ceni kreatywnych i innowacyjnych pracowników, którzy pomagają klientom chronić ich markę i osiągać sukcesy. Staramy się angażować i motywować naszych pracowników, oferując możliwość doskonalenia swoich umiejętności, rozwoju osobistego i zawodowego w środowisku pracy zespołowej.

 

Praktyki studenckie w laboratorium żywności

 

Otwarte rekrutacje

Stanowisko

Lokalizacja

Ekspert w zakresie weryfikacji etykiet produktów FMCG oraz przeglądu dokumentacji jakościowej - Freelance

   

Cała Polska   

Kierownik projektu/inspektor robót budowlanych 

Cała Polska

Inspektor robót drogowych

Cała Polska

Inspektor BHP i środowiska

Cała Polska

Supply Management - Koordynator ds. auditów i szkoleń 

Warszawa

Business Development Manager 

Warszawa

Technik Laboratoryjny

Gostynin

 


Jeżeli nie znalazłeś obecnie interesującego Cię stanowiska, możesz wysłać do nas swoje CV z propozycją współpracy. Rozpatrzymy Twoją aplikację i w ramach możliwości oraz pojawiania się nowych projektów wrócimy do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informujemy, że przesyłając do nas swoje CV, kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie danych przez Intertek Poland Sp. z o. o. w celach związanych z rekrutacją. W każdej chwili kandydat może wystąpić z wnioskiem o wgląd do swoich danych, poprawienie ich lub usunięcie z bazy. Przed wysłaniem CV prosimy o zapoznanie się z informacją poniżej oraz dodanie klauzuli do swojej aplikacji:

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w procesie rekrutacji

 

Prześlij swoje CV