Świadczymy różnorodne usługi wspierające przemysł lotniczy i jego łańcuch dostaw.

Bezpieczeństwo i niezawodność są najważniejsze w przemyśle lotniczym. Awaria może być katastrofalna. Producenci, dystrybutorzy, usługodawcy i dostawcy usług lotniczych i łańcucha dostaw podlegają surowym regulacjom dotyczącym wydajności, jakości i niezawodności.

Intertek zapewnia szeroki zakres usług lotniczych i możemy wspierać wszystkie aspekty produkcji i wydajności: od badań i rozwoju i kontroli jakości po certyfikację materiałów i analizę awarii. Nasze możliwości obejmują zarówno wojskowe, jak i cywilne - od międzynarodowych samolotów pasażerskich i odrzutowców po prywatne samoloty stacjonarne lub obrotowe - i obsługujemy kluczowych graczy w branży.

Nasze usługi obejmują audyt, inspekcję, doradztwo naukowe i regulacyjne, testowanie, zapewnienie jakości i certyfikację. Nasze kontrole i testy komponentów, paliwa do silników odrzutowych, produktów i systemów są zgodne z certyfikowanymi procedurami i rygorystycznymi metodami testowania. Usługi testowania obejmują badania elektryczne, chemiczne, mechaniczne i nieniszczące, a także badania metali, polimerów, tworzyw sztucznych i kompozytów. Nasz zespół ekspertów konsultantów pracuje nad zapewnieniem zgodności z przepisami dotyczącymi kontroli chemicznej w całym łańcuchu dostaw.

Intertek jest akredytowany do przeprowadzania testów zgodnie z głównymi organami branżowymi, takimi jak Urząd Lotnictwa Cywilnego (CAA) i Federalny Urząd Lotnictwa (FAA). Nasze akredytacje dają ci pewność i spokój, że Twoja firma działa bezpiecznie i przestrzega przepisów.

Nasze usługi certyfikacji i audytu systemów zarządzania jakością pomagają dostawcom przestrzegać obowiązkowych przepisów, dzięki czemu możesz zostać wyznaczonym dostawcą lotniczym. Nasze audyty zapewniają certyfikację potrzebną do otwarcia drzwi na nowe rynki zarówno w kraju, jak i za granicą.

Intertek jest zaufanym partnerem w dostarczaniu globalnych usług w zakresie jakości i bezpieczeństwa dla przemysłu lotniczego i obronnego, pomagając zapewnić większą niezawodność zasobów, integralność projektu i optymalną wydajność systemów. Nasze niezależne rozwiązania Total Quality Assurance obejmują całe spektrum operacji na lądzie, morzu i w terenie, od budowy statków i pojazdów, po konserwację i inspekcje bezpieczeństwa.