Intertek zapewnia kompleksową gamę usług w zakresie produktów kosmetycznych i higieny osobistej, aby zapewnić jakość, bezpieczeństwo, skuteczność i zgodność z przepisami.

Bez względu na to, czy jesteś globalnym producentem, międzynarodową marką, sprzedawcą detalicznym, czy importerem sprzedającym produkty kosmetyczne i higieny osobistej, bezpieczeństwo i jakość produktów są niezwykle ważne.

Branża kosmetyczna i higieny osobistej napędzana jest stale zmieniającym się krajobrazem regulacyjnym i rozwojem nowych technologii. Innowacja ma kluczowe znaczenie dla pomyślnego rozwoju nowych produktów kosmetycznych. Jednak przy użyciu nowych składników i materiałów branża nieustannie stawia sobie za cel opracowanie bezpiecznych, skutecznych i zgodnych produktów, które spełniają wymagania zarówno ustawodawstwa, jak i konsumentów.

Współpraca z Intertek pomaga producentom przyspieszyć ich międzynarodowy rozwój, zoptymalizować jakość i bezpieczeństwo łańcucha dostaw oraz obniżyć całkowite koszty. Posiadamy ponad 30-letnią wiedzę i doświadczenie w zapewnianiu bezpieczeństwa i usług we wszystkich aspektach branży kosmetycznej i higieny osobistej. Nasze usługi obejmują badania i rozwój, nadzór nad jakością produktu oraz ich produkcją oraz wsparcie techniczne w spełnieniu wymogów prawnych.

Powiązane usługi