Nasze ekspertyzy techniczne zapewniają całkowitą kontrolę jakości w całym łańcuchu dostaw ropy i gazu - od testów, inspekcji i certyfikacji po usługi konsultingowe, techniczne, inżynieryjne i pokrewne.

Przemysł naftowy i gazowy stanowi wyjątkowy zestaw wyzwań dla właścicieli i operatorów. W miarę zmniejszania się rezerw i wahań popytu na produkty, wydajność, dokładność i niezawodność usług wsparcia stają się bardziej krytyczne niż kiedykolwiek wcześniej.

Zapewnienie bezpieczeństwa ludziom i zakładom oraz zoptymalizowanie procesów ma pierwszeństwo w całym łańcuchu dostaw - od wydobycia, które wymaga coraz wyższych ciśnień i temperatur, po ustawową kontrolę zasobów produkcyjnych i przedłużenie żywotności zasobów, aż do transportu węglowodorów, który podlega surowym przepisom i standardom. Ponadto projekty muszą być dostarczane na czas, bezpiecznie i opłacalnie.

Nasze globalne usługi Total Quality Assurance wspierają badania i produkcję, inżynierię, rafinację, badania, inspekcję, certyfikację, jakość, szkolenia, badania i powiązane działania w branży węglowodorów. Możemy zapewnić zgodność z przepisami surowców wykorzystywanych na wszystkich etapach cyklu życia projektu, dostarczanych przez ekspertów technicznych, w tym naukowców zajmujących się ropą i gazem i obszarami niebezpiecznymi, konsultantów, inżynierów, chemików, techników i trenerów

Od zbiornika do rafinerii i poza nią, nasi ludzie są zobowiązani do przewidywania i spełniania twoich potrzeb w zakresie jakości, bezpieczeństwa, zgodności i wydajności dzięki spójnym i niezawodnym rozwiązaniom zapewniającym bezpieczeństwo.

Powiązane usługi