Wspieramy Twoją produkcję przemysłową, sprzęt, aktywa i procesy dzięki naszej wiedzy i różnorodnym usługom.

Świat przemysłowy szybko się zmienia, a globalizacja i regulacje kształtują sposób optymalizacji produkcji, wyposażenia, zasobów i procesów. Gdziekolwiek jesteś w łańcuchu dostaw, koncentrujesz się na poprawie bezpieczeństwa i niezawodności, kosztów i czasu wprowadzania na rynek, przy jednoczesnym przestrzeganiu lokalnych i międzynarodowych standardów w celu zminimalizowania ryzyka biznesowego.

Intertek dostarcza innowacyjne i dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania zapewniania jakości, które spełniają te potrzeby. Od pomocy w szybkim i wydajnym wprowadzaniu sprzętu przemysłowego na rynki na całym świecie, po zarządzanie integralnością majątku w twoich zakładach, czy zapewnienie zgodności z przepisami, nasza sieć globalnej wiedzy i usług umożliwia naszym klientom bezpieczną przewagę.

Oferujemy zapewnienie jakości, testy, inspekcje i certyfikację, a także usługi edukacyjne i doradcze, pomoc w projektowaniu i rozwoju produktów i procesów, zarządzanie łańcuchem dostaw oraz optymalizację instalacji i aktywów.

Globalna wiedza Intertek zapewnia spokój ducha, a ​​nasze aktualne i wydajne usługi pomagają zachować zgodność i konkurencyjność.

Powiązane usługi