Intertek przedłuża umowę z rządem Ghany na program oceny zgodności EasyPASS

Intertek, wiodący dostawca kompleksowego zapewnienia jakości dla przemysłu na całym świecie, przedłużył kontrakt z Ghana Standard Authority (GSA), aby nadal wspierać program ocen zgodności EasyPASS w świadczeniu usług certyfikacyjnych dla eksporterów do Ghany.

EasyPASS weryfikuje zgodność wszystkich regulowanych produktów w odpowiednich krajach eksportujących, zapewniając zgodność z obowiązującymi ghańskimi przepisami technicznymi i standardami jakości, zapewniając obywateli Ghany o jakości importowanych towarów. Firma Intertek wspiera program od 2019 roku.

Thomas Kordick, Global Business Line Leader, Government and Trade Services, Intertek powiedział: " Cieszymy się, że możemy kontynuować nasze partnerstwo z GSA, wspierając sukces programu EasyPASS, który daje ghańskim konsumentom pewność, jakiej potrzebują przy zakupie importowanych towarów i chroni ich przed produktami niespełniającymi norm. Po wprowadzeniu pierwszego programu oceny zgodności w Królestwie Arabii Saudyjskiej ponad 25 lat temu, Intertek ma doświadczenie i wiedzę, aby zapewnić GSA i eksporterom w Ghanie szybką i doskonałą obsługę."

Eksporterzy do Ghany są zobowiązani do dostarczenia Certyfikatu Zgodności w celu dokonania odprawy celnej zgodnie z rozporządzeniem rządu. Ten certyfikat można uzyskać tylko od zatwierdzonej jednostki kontrolnej, takiej jak Intertek. Intertek jest również zatwierdzony do programów Kamerunu, Gabonu i Wybrzeża Kości Słoniowej, co pozwala eksporterom do Afryki Zachodniej uzyskać jeszcze lepszą obsługę, korzystając z synergii korzystania z jednego dostawcy dla swoich potrzeb certyfikacyjnych.

Intertek jest pionierem w programach oceny zgodności i poprzez swoją sieć ponad 1000 laboratoriów i biur oraz ponad 44 000 pracowników w ponad 100 krajach oferuje innowacyjne i dostosowane do potrzeb rozwiązania w zakresie zapewniania jakości, testowania, kontroli i certyfikacji (ATIC) dla operacji i łańcuchów dostaw naszych klientów.

 

PO WIĘCEJ INFORMACJI        
+48 24 235 71 81        
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.        
Linkedin/Intertek Poland