Webinar "NFSA certification programme for the export of food consignments to Egypt"

Produkty spożywcze i materiały do ​​kontaktu z żywnością są weryfikowane w odpowiednich krajach eksportujących, aby zapewnić ich zgodność z egipskim prawem i przepisami dotyczącymi żywności, gwarantując obywatelom Egiptu jakość i bezpieczeństwo importowanej żywności. Eksporterzy produktów spożywczych i materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością do Egiptu są zobowiązani do przedstawienia świadectwa kontroli w celu uzyskania szybkiej odprawy celnej. Ten certyfikat można uzyskać od Intertek.

Wypełnij poniższy formularz, aby uzyskać dostęp do webinaru i dowiedzieć się więcej:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celach marketingowych przez Intertek Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Intertek Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Cyprysowa 23B, 02-265 Warszawa, NIP: 5222778398, REGON: 140158534, KRS: 0000236602. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przekazania newslettera na podanych adres e-mail oraz celach marketingowych związanych z dostarczaniem newslettera. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności dostępnej pod adresem: https://www.intertek.pl/polityka-prywatnosci.

Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności dostępnej pod adresem: https://www.intertek.pl/polityka-prywatnosci