21-01-2021 Webinar RSPO - Standard Certyfikacji Łańcucha Dostaw

Standard certyfikacji łańcucha dostaw RSPO został opracowany w celu zapewnienia bezpieczeństwa i identyfikowalności łańcuchów dostaw oraz potwierdzenia końcowemu użytkownikowi, że zakupiony przez niego wyrób zawiera olej palmowy wyprodukowany w zrównoważony sposób. Ze względu na wzrost populacji i popytu na produkty, zapotrzebowanie na olej palmowy nigdy nie było większe, a w perspektywie czasu przewiduje się jego znaczący wzrost. Dowiedz się więcej. 

Wypełnij poniższy formularz, aby uzyskać dostęp do webinaru:

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celach marketingowych przez Intertek Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Intertek Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Cyprysowa 23B, 02-265 Warszawa, NIP: 5222778398, REGON: 140158534, KRS: 0000236602. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przekazania newslettera na podanych adres e-mail oraz celach marketingowych związanych z dostarczaniem newslettera. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności dostępnej pod adresem: https://www.intertek.pl/polityka-prywatnosci.

Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności dostępnej pod adresem: https://www.intertek.pl/polityka-prywatnosci