Webinar „Produkty z pogranicza na przykładzie kosmetyku/zabawki oraz kosmetyku/suplementu diety, z uwzględnieniem tzw. „food imitaiting products”

 

5 października odbył się Webinar „Produkty z pogranicza na przykładzie kosmetyku/zabawki oraz kosmetyku/suplementu diety, z uwzględnieniem tzw. „food imitaiting products” zorganizowany przez specjalistów Intertek Poland dla członków Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego. Organizacja Kosmetyczni.pl jest naszym partnerem i właścicielem największej w Polsce grupy zrzeszającej członków z branży kosmetycznej, producentów surowców, opakowań czy branży usług dedykowanej dla przemysłu kosmetycznego. Nasi eksperci Izabela Leśniak, Intertek Hardlines & Softlines Legal Advisory Manager oraz Ewa Bazan, ekspert Intertek Poland w zakresie weryfikacji i oceny zgodności etykiet kategorii non-food ze specjalizacją w zabawkach i produktach dla dzieci, przedstawiły uczestnikom wydarzenia następujące tematy:

  • Wprowadzenie, definicje, informacje ogólne dotyczące produktu z pogranicza;
  • Produkt z pogranicza kosmetyku i suplementu diety;
  • Produkt z pogranicza kosmetyku i zabawki;
  • Produkty imitujące żywność;

Prezentacja jest dostępna do pobrania na naszej stronie pod linkiem.

Nasze starania zostały wysoko ocenione przez uczestników webinarium, gdyż wzbudziło ono duże zainteresowanie, a aktualność tematu stała się przedmiotem aktywnej dyskusji podczas wydarzenia. W dzisiejszych czasach produkty z pogranicza to rzeczywiście gorący temat i problem, z którym każdy producent, dystrybutor czy importer może się spotkać.

Jesteśmy bardzo wdzięczni Polskiemu Związkowi Przemysłu Kosmetycznego za umożliwienie przeprowadzenia tego webinarium i czekamy na kolejną okazję żeby podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem naszych ekspertów.

 

 

PO WIĘCEJ INFORMACJI        
+48 22 886 32 80        
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.        
Linkedin/Intertek Poland