FoodFakty Safety Week 2022

Intertek Poland dołącza się do inicjatywy obchodzenia FoodFakty #safety_week od naszego partnera portalu informacyjnego FoodFakty. Firma Intertek Poland, jako lider w branży kompleksowego zapewnienia jakości, za jedną ze swoich misji uznała zapewnienie bezpieczeństwa konsumentom swoich klientów. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam każdego dnia czynić świat bezpieczniejszym, zarówno w zakresie badań żywności, jak i nadzorowaniu budowy firm wiatrowych, badania tekstyliów na zgodność z przepisami, badania artykułów przeznaczonych do kontaktu z żywnością, sprawdzenie bezpieczeństwa produkcji, kontrola załadunku oraz warunków przetransportowania produkcji i wielu innych.

Od dawna cieszymy się opinią godnego zaufania partnera, ale stale doskonalimy i podnosimy jakość naszych usług.

Podczas #Food_Safety_Week zapraszamy również do zapoznania się z listą nadchodzących wydarzeń, szkoleń, warsztatów na naszej stronie internetowej pod linkiem, bo to w naszej mocy jest, by każdego dnia czynić świat Ever better!

 

PO WIĘCEJ INFORMACJI        
+48 22 886 32 80        
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.        
Linkedin/Intertek Poland