SZKOLENIA W ZAKRESIE ANALIZY SENSORYCZNEJ OD LIDERA RYNKU

Zapraszamy Państwa do siedziby Laboratorium badawczego Intertek Poland Sp. z o.o. w Gostyninie, do profesjonalnie urządzonej i wyposażonej pracowni sensorycznej i sali konferencyjnej.

Naszym atutem jest wykwalifikowany zespół sensoryków, którzy posiadają obszerną wiedzę teoretyczną i wieloletnie doświadczenie praktyczne w zakresie sensorycznej oceny jakości żywności.

 

Dzięki uczestnictwu w warsztatach praktycznych, które serdecznie polecamy będziecie Państwo mogli:

 sprawdzić i zweryfikować własną wrażliwość sensoryczną,  
 podnieść własne kompetencje w zakresie samodzielnego prowadzenia i monitorowania ocen sensorycznych Państwa produktów,  
 ustalić sposób i częstotliwość monitorowania zmienności jakości sensorycznej wytwarzanych produktów,  
 uzyskać potwierdzenie posiadanej wiedzy i umiejętności poprzez uzyskanie certyfikatu ze szkolenia.  

 

Tematyka oferowanych przez nas szkoleń w zakresie analizy sensorycznej obejmuje następujące zagadnienia:

1,2,3 - sprawdź czy sensorykiem będziesz Ty? Weryfikacja wrażliwości sensorycznej i ogólnych zdolności kandydatów do bycia członkami panelu sensorycznego. (Szkolenie 1 dniowe);  
Doskonalenie technik sensorycznych w ocenie jakości surowców i produktów gotowych – WARSZTATY. (Szkolenie 1 dniowe);  
Doskonalenie technik sensorycznych w ocenie jakości surowców i produktów gotowych (szkolenie szyte na miarę – z możliwością sprawdzenia wrażliwości sensorycznej). (Szkolenie 2 dniowe);  
Profesjonalna ocena sensoryczna żywności jako kluczowe narzędzie kontrolne - w połączeniu z warsztatami (program ustalany indywidualnie). (Szkolenie 3 dniowe).  

 

Jeśli przedstawiona oferta nie wyczerpuje Państwa oczekiwań, prosimy o Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Chętnie opracujemy część merytoryczną i zaprojektujemy warsztaty praktyczne dedykowane ściśle do Państwa indywidualnych potrzeb i branży – link do harmonogramu szkoleń.

 

PO WIĘCEJ INFORMACJI        
+48 22 886 32 80        
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.        
Linkedin/Intertek Poland