Zdalne inspekcje przedwysyłkowe Intertek w ramach kontraktów rządowych do Afryki i krajów Bliskiego Wschodu

Intertek dział Government and Trade services w Polsce wspiera Klientów również w okresie COVID – 19 oferując inspekcje zdalne produktów exportowanych za pomocą dedykowanej aplikacji Inview.

Ta nowa usługa łączy exporterów z Intertek poprzez użycie łączenia video i za pomocą smartfona.

Inspekcje inview podlegają tym samym procedurom jakościowym  jak te fizyczne wykonywane przez inspektorów będących na miejscu w magazynie. Klienci łączą się z inspektorem Intertek przez aplikację inview ze swojego smartfonu i są w kontakcie z inspektorem online. Serwis został wdrożony aby zaoferować naszym klientom szybszą  i łatwiejszą możliwość wykonania inspekcji z wykwalifikowanym personelem. Obecnie rządy poszczególnych krajów zezwalają na użycie aplikacji inview dla poszczególnych grup produktów :
Algieria, Arabia Saudyjska, Kamerun, Egipt, Gabon, Ghana, Wybrzeże Kości Słoniowej, Irak, Kuwejt, Katar, Uganda, Kurdystan i Nigeria.

To innowacyjne rozwiązanie pozwoli na szybszą inspekcję towaru w czasach kiedy to właśnie opóźnienia mogą mieć wpływ na Państwa biznes jak również na  bezpośrednią identyfikację błędów oraz  zapewnienie bezpieczeństwa Państwa pracowników w czasie COVID – 19.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami, w tym nową usługą inspekcji zdalnej, zapraszamy do współpracy z firmą Intertek, kontakt pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.