Globalna rekrutacja pracowników technicznych i wsparcie podczas zatrudniania to pewność i większa efektywność działania dla naszych klientów. W sektorze usług z zakresu obsadzania stanowisk technicznych, konkurencyjna przewaga Intertek leży w jej wyjątkowej zdolności do wykorzystania pracowników zagranicznych w projekcie.

Jesteśmy globalnym dostawcą jakościowych usług technicznych, posiadającym regionalne ośrodki rekrutacyjne w Europie Zachodniej i Wschodniej, w Ameryce Północnej i Południowej, na Bliskim Wschodzie, w Azji Zachodniej, Środkowej i Południowo-Wschodniej oraz na Subkontynencie indyjskim. Oddziały te posiadają ugruntowaną pozycję na rynkach lokalny i wspierają naszych klientów w realizacji zadań z zakresu rekrutacji i zatrudniania międzynarodowych specjalistów. W rzeczywistości nasze usługi z zakresu obsadzania stanowisk zazwyczaj osiągają współczynnik 3:1 na rzecz personelu lokalnego w stosunku do personelu zagranicznego.

Chociaż dostrzegamy wartość zatrudniania personelu lokalnie, rozumiemy również, że niektóre umiejętności są bardzo wyspecjalizowane i wymagają przeprowadzania kompleksowych poszukiwań na całym świecie. Dlatego też nasze oddziały regionalne są powiązane z internetowymi, światowymi bazami rekrutacyjnymi, tworząc światową sieć zasobów i informacji dostępną 24 godziny na dobę. I dzięki temu możemy szybko odpowiedzieć na potrzeby dopasowywania właściwych osób do właściwych stanowisk, niezależnie od miejsca pobytu.

Rozumiemy, że rekrutacja nie kończy się na przedstawieniu Państwu najlepszych kandydatów. Nasze usługi zapewniają wsparcie podczas rekrutacji, wstępnej oceny kwalifikacji, przygotowania umów, wsparcie w organizacji wszystkich niezbędnych formalności związanych z relokacją czy pracą za granicą. Spełniamy podstawowe, lecz zazwyczaj złożone, wymagania dotyczące przestrzegania krajowych i międzynarodowych przepisów podatkowych. Mamy również możliwość zaspokajania potrzeb z zakresu zdrowia i bezpieczeństwa w wyniku monitorowania zagrożeń, weryfikacji dostawców świadczących usługi z zakresu zakwaterowania i transportu a w przypadku zaistnienia sytuacji zagrożenia, koordynacji i wsparcia w ewakuacji.

Powiązane usługi Intertek dotyczące obsadzania stanowisk technicznych:

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt:
Tel. +48 22 886 32 80

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.