Obsada stanowisk technicznych i organizacja stałych miejsc pracy to optymalizacja zasobów i większa efektywność działania. Pracownicy Intertek zajmujący się dostarczaniem usług rekrutacyjnych, dążą do zapewnienia najlepszych specjalistów technicznych posiadających wymagane umiejętności i kompetencje, w czasie i w miejscu, w którym są oni najbardziej potrzebni.

Od ponad dwudziestu pięciu lat Intertek oferuje swoim klientom usługi związane z obsadzaniem stanowisk i dostarcza wysoko wyspecjalizowanych, technicznych pracowników tymczasowych, kontraktowych, a nawet stałych, zwiększając szybkość dostaw, pogłębiając wiedzę i doświadczenie w organizacji oraz wspierając innowację.

Jesteśmy dumni, że możemy wspierć najbardziej znaczące firmy na świecie z sektora nafty, gazu, energetyki, inżynieryjnego, budowlanego w zakresie rekrutacji i zatrudniania pracowników technicznych. Wielu naszych pracowników to specjaliści techniczni, technicy, inżynierowie, kierownicy i inni specjaliści z zakresu:

  • Poszukiwania i wydobycia ropy naftowej i gazu
  • Kontroli jakości
  • Ochrony zdrowia, bezpieczeństwa i środowiska (HSE)
  • Zakupów i łańcuchów dostaw
  • Zarządzania projektami,
  • Harmonogramowania
  • Umów i zgodności
  • Inżynierii i budownictwa (architektura, inżynieria lądowa i wodna, ochrona przed korozją, wiertnictwo, geologia, materiałoznawstwo, mechanika, technologia, produkcja, inżynieria złożowa, górnictwo podmorskie/głębokomorskie itp.)

Niezależnie od tego, czy szukacie Państwo pracowników tymczasowych czy długookresowych, nasi specjaliści wybiorą możliwie najlepszych kandydatów, spełniających Państwa potrzeby w zakresie konkretnego projektu. A dzięki istniejącej globalnej sieci rekrutacyjnej możecie mieć Państwo pewność, że koszty będą utrzymane w ramach przyjętego budżetu.

Wybierając Intertek na swojego partnera w zakresie obsady stanowisk technicznych klienci otrzymują dostęp do najlepszego personelu technicznego zarówno lokalnie jak i globalnie. Nasze biura operacyjne zlokalizowane są w ponad 85 krajach na świecie a nasze usługi pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze oraz zarządzać projektami z zachowaniem ciągłości i bezpieczeństwa.

Powiązane usługi Intertek dotyczące obsadzania stanowisk technicznych:

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt:
Tel. +48 22 886 32 80

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.