Usługi Intertek z zakresu obsadzania stanowisk technicznych zapewniają globalne, profesjonalne wsparcie dla sektora energetycznego. Realizacja dużych krajowych lub międzynarodowych projektów budowlanych wymaga rekrutacji doświadczonej kadry technicznej.
W trakcie realizacji dużych, złożonych projektów energetycznych, generalni wykonawcy (EPC) niejednokrotnie muszą wspierać się nowymi zasobami technicznymi, rekrutować doświadczonych specjalistów w branży. W przypadku bardzo specjalistycznych kwalifikacji, czynności rekrutacyjne mogą być prowadzone na całym świecie.
Pomyślność projektu zależy od posiadania właściwych ludzi, we właściwym miejscu i o właściwym czasie. Lecz rekrutacja to proces skomplikowany i czasochłonny, wymagający dogłębnego zrozumienia rynku pracy, posiadania dostępu do kompleksowej bazy danych inspektorów, inyżnierów i specjalistów.
Intertek posiada wieloletnie doświadczenie w rekrutacji pracowników technicznych. Jako wiodący globalny dostawca usług kadry technicznej, rekturujemy wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych techników, inżynierów, specjalistów dla największych światowych firm z branż przemysłowych. Świadczymy konkurencyjne usługi, które są dopasowane do wymagań klientów i potrzeb konkretnych projektów.
Rekrutacje i zatrudnianie kadry technicznej w środowisku międzynarodowym wiąże się z dodatkowymi obowiązkami jak np. uzyskanie wiz i pozwoleń na pracę, negocjowanie miejscowych warunków zatrudnienia i przestrzeganie krajowych i międzynarodowych przepisów podatkowych i kodeksów w zakresie bezpieczeństwa pracy. Nasze usługi nie kończą się na rekrutacji. Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie obsadzania stanowisk technicznych. Naszym celem jest stałe wsparcie Państwa projektów inwestycyjnych i zadbanie o wszystkie potrzeby związane z kadrą techniczą po to aby nasi klienci mogli skupić się na swoim podstawowym biznesie.

Globalne rekrutacje i lokalni eksperci.
Jako globalny dostawca usług technicznych stworzyliśmy regionalne centra rekrutacyjne w Europie, Ameryce, Azji, na Bliskim Wschodzie i subkontynencie Indyjskim. Biura te posiadają szerokie bazy danych lokalnych kadr technicznych gotowych wesprzeć międzynarodowe projekty w przemyśle energetycznym.
W wyniku naszych globalnych doświadczeń jesteśmy wiarygodnym partnerem, który jest w stanie dostarczyć specjalistów, techników, inżynierów, inspektorów, menedżerów i koordynatorów w dowolne miejsce na świecie.
Pokrewne usługi Intertek z zakresu obsadzania stanowisk technicznych:

 

Aby uzyskać więcej informacji na temat usług obsadzania stanowisk technicznych oraz możliwości współpracy z Intertek prosimy o kontakt:
Tel. +48 22 886 32 80
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pobierz ulotkę