Zintegrowane usługi techniczne świadczone przez Intertek to kompleksowe podejście do zarządzania projektami. Cechą charakterystyczną projektów budowlanych, inżynieryjnych i energetycznych związanych z dużymi nakładami inwestycyjnymi jest możliwość wystąpienia komplikacji w dowolnym miejscu w całym łańcuchu dostaw i na każdym etapie cyklu życia projektu. Bezpieczeństwo i jakość stanowią najważniejsze kwestie, a zarządzanie nimi na każdym etapie – projektowanie, zakupy, dostawy, budowa, uruchomienie i późniejsza eksploatacja – wymaga zintegrowanego podejścia do zarządzania projektem.

Każdy projekt jest odmienny, a jego bezpieczna i pomyślna realizacja wymaga wsparcia w różnych dziedzinach. Projekty mogą być również zróżnicowane geograficznie i charakteryzować się złożonymi, międzynarodowymi łańcuchami dostaw. Ta różnorodność powoduje, że zintegrowane podejście do zarządzania projektem jest zarówno trudne jak i niezbędne.

W odpowiedzi na te wymagania, nasza oferta z zakresu zintegrowanych usług technicznych może być realnym wsparciem w zarządzania bezpieczeństwem i jakością na wszystkich etapach cyklu życia projektu.

Intertek jest wiodącym dostawą usług technicznych na globalnym rynku energetycznym, inżynieryjnym i budowlanym. Klienci mogą polegać na Intertek w zakresie optymalizacji kwestii technicznych na każdym etapie projektu, w tym na etapie projektowania, zakupów i dostaw, budowy czy rozruchu instalacji.

Rozwiązania mogą obejmować wsparcie i konsultacje w zakresie ochrony zdrowia i bezpieczeństwa (HSE), wsparcie w zakresie zarządzania dostawcami, kontrolą dostaw, koordynacją zaopatrzenia i logistyki, audytów technicznych i inne usługi opracowane w celu zapewnienia bezpieczeństwa, jakości i wydajności podczas realizacji projektu.

Nasze strategiczne podejście do świadczenia usług wsparcia technicznego ma na celu dostarczenie trwałych rozwiązań, które przyniosą długoterminowe korzyści.

Pokrewne usługi Intertek z zakresu kontroli technicznych:

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt:
Tel. +48 22 886 32 80

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.