Usługi nadzoru budowlanego świadczone przez Intertek wspierają jakość i bezpieczeństwo przedsięwzięcia. Niezależnie od miejsca wykonywania Państwa działalności, czy to na obszarach lądowych, czy morskich, bezpieczne i pomyślne zakończenie dużych projektów budowlanych wymaga wsparcia ze strony pracowników posiadających doświadczenie w środowisku międzynarodowym. W celu skutecznego zarządzania projektami firmy potrzebują wsparcia w zakresie działań związanych z budową, które obejmują: planowanie projektu, zakupy, ochrona zdrowia, bezpieczeństwo, kontrole na placu budowy i inne usługi związane z zapewnieniem jakości, QA/QC.

Dla każdego projektu obowiązują specyficzne wymagania projektu, dotrzymany musi być harmonogram prac, zmniejszone ryzyko związane z zagrożeniem bezpieczeństwa personelu, a koszty muszą być zgodne z budżetem. Wiedza techniczna z zakresu wsparcia zarządzania budową stanowi kwestię kluczową podczas realizacji tych celów. Projekty realizowane są pomyślnie dzięki dodanej wartości wynikającej ze znajomości rynków lokalnych jak również z ogólnych usług specjalistycznych świadczonych na każdym etapie realizacji budowy.

Jako wiodący dostawca usług technicznych na światowym rynku energetycznym, inżynieryjnym i budowlanym możemy pomóc w bezpiecznej i pomyślnej realizacji projektów w budownictwie energetycznym.

Posiadamy potwierdzone doświadczenie w dostarczaniu usług specjalistycznych w ramach projektów budowlanych realizowanych w branży energetycznej, w tym w zakresie wiertni i innych konstrukcji morskich, rurociągów, rafinerii i elektrowni. Posiadamy również rozległe doświadczenie we wspieraniu innych dużych projektów budowlanych takich jak budowa mostów, obiektów telekomunikacyjnych i zakładów chemicznych. Usługi obejmują: wsparcie zakupów w łańcuchu dostaw, planowanie projektu, monitorowanie i kontrolę postępu prac, kontrolę na placu budowy i badania nieniszczące, zarządzanie bezpieczeństwem i zdrowiem jak również identyfikowalność danych i zapisów oraz zarządzanie nimi.

Nasi doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści pracujący w oddziałach strategicznie rozmieszczonych w światowych, najbardziej aktywnych ośrodkach przemysłowych, są gotowi do bezpośredniej współpracy z Państwem w kompletnym zespole świadczącym usługi inspekcji lub nadzoru na placu budowy lub jako pojedynczy specjaliści koncentrujący się na określonych zadaniach.

Nasi specjaliści wykorzystują rozległą wiedzą i doświadczenie wspierając realizację projektów, a międzynarodowa sieć ponad 85 oddziałów operacyjnych w ponad 100 krajach gwarantuje szybki dostęp do wiedzy i narzędzi. Scentralizowane szkolenia i standaryzowane systemy sporządzania sprawozdań gwarantują spójne podejście do Państwa całego projektu, pomagając w jego terminowej realizacji zgodnie z budżetem.

Swoją renomę jako wiodącego dostawcę usług budowlanych dla sektora energetycznego, inżynieryjnego i budowlanego zbudowaliśmy na doświadczeniu biorąc udział w jednych z największych projektów technicznych na przestrzeni ostatnich 100 lat. Obszerny zakres naszych możliwości oznacza, że możemy dostosować nasze rozwiązania w taki sposób, aby dokładnie spełniały Państwa wymagania, a nasza ogólnoświatowa działalność pozwala nam zaoferować Państwu usługi wsparcia technicznego na budowie w każdym miejscu na świecie.

Pokrewne usługi Intertek z zakresu kontroli technicznych:

 

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt:
Tel. +48 22 886 32 80

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pobierz ulotkę