Inspekcje dostawców realizowane przez Intertek to pewność i bezpieczeństwo w zarządzaniu łańcuchami dostaw w trakcie projektów inwestycyjnych w przemyśle. Zarządzanie złożonymi łańcuchami dostaw powinno wiązać się ze zmniejszonym ryzykiem, ograniczeniem kosztów i opóźnień, poprawą bezpieczeństwa i jakości oraz zapewnieniem zgodności z krajowymi i międzynarodowymi standardami. Inspekcje/kontrole dostawców stają się nieodłącznym elementem całego łańcucha dostaw w projektach inwestycyjnych.

Dostarczamy kompletne rozwiązania obejmujące każdy aspekt zarządzania łańcuchem dostaw a inspekcje dostawców są ich częścią. Nasza globalna sieć oddziałów, w których zatrudniamy kompetentnych i wykwalifikowanych specjalistów, jest strategicznie rozmieszczona w celu zapewnienia obsługi największym światowym dostawcom przemysłowym. Składa się na nią ponad 85 oddziałów operacyjnych na całym świecie. Podczas jednodniowych wizyt lub dłuższych inspekcji nasi eksperci techniczni świadczą usługi z zakresu kontroli dostawców w dowolnym miejscu na świecie.

Nasze kluczowe obszary specjalizacji obejmują: kontrole materiałów, urządzeń i produktów, zbiorników ciśnieniowych, maszyn wirnikowych, zaworów, osprzętu, rur oraz innych elementów i instalacji technologicznych. Inspekcje techniczne są uzupełniane wiedzą specjalistyczną na temat procesów w zakresie produkcji, spawania i wytwarzania, oprzyrządowania i systemów sterowania, powłok i badań nieniszczących.

Nasi inspektorzy mogą wykryć problemy na wcześniejszych etapach procesu produkcji/dostawy, dzięki czemu zostaną zminimalizowane lub wyeliminowane dodatkowe koszty związane nieterminowością lub niską jakością dostaw.

Jesteśmy uznawani za wiodącego dostawcę usług z zakresu kontroli technicznych na światowym rynku energetycznym. Swoją renomę zawdzięczamy wieloletnim doświadczeniom podczas realizacji jednych z największych projektów technicznych na przestrzeni ostatnich 100 lat.

Dysponujemy kadrą specjalistów w największych światowych ośrodkach przemysłowych, którzy udzielają wsparcia na czas i po niskich kosztach, posiadając dogłębną znajomość lokalnych rynków i lokalnych wymagań, co stanowi dodatkową wartość. Aby dotrzymać kroku zmianom wprowadzanym w wymaganiach dotyczących technologii i usług przywiązujemy ogromną wagę do doskonalenia zawodowego, rozwoju i potwierdzania kwalifikacji naszego personelu.

Pokrewne usługi Intertek z zakresu inspekcji technicznych:

 

 

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt:
Tel. +48 22 886 32 80

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pobierz ulotkę