Expediting. Koordynacja zaopatrzenia i logistyki to zadanie realizowane w czasie rzeczywistym, które często wymaga aktywnego reagowania na zaistniałe sytuacje. W wielu przypadkach przy realizacji projektów inwestycyjnych, generalny wykonawca (EPC) nie ma możliwości towarzyszenia i śledzenia postępów wytwarzania u każdego dostawcy, dlatego też jest coraz większe zapotrzebowanie na specjalistów ekspedytorów posiadających dogłębną wiedzę na temat procesów związanych z produkcją i logistyką.

Duże projekty charakteryzują się dostawami kluczowych instalacji i urządzeń z różnych części świata, co wiąże się często ze złożonymi, międzynarodowymi łańcuchami dostaw. Opóźnienia dostaw od jednego z dostawców może mieć bezpośredni lub pośredni wpływ na cały łańcuch dostaw, uniemożliwiając zakończenie projektu na czas i zgodnie z założonym budżetem. Expediting oznacza podejmowanie wszelkich działań służących zapewnieniu, że dostawy będą realizowane na czas i zgodnie ze specyfikacją.

Jako Państwa partner w expeditingu zachowujemy czujność i dbamy o każde ogniwo w Państwa łańcuchu dostaw w celu dotrzymania terminów i jakości.

Nasi doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści techniczni, są gotowi do bezpośredniej współpracy z Państwa dostawcami, abyście mieli Państwo pewność, że materiały, wyroby i urządzenia zostaną dostarczone na czas i zgodnie ze specyfikacją techniczną.

Nasze usługi z zakresu expediting obejmują również kontrole zapobiegawcze opracowane w celu zapobiegania występowaniu potencjalnym opóźnieniom. Proces ten obejmuje między innymi weryfikację zamówienia, przegląd harmonogramów produkcji i specyfikacji jak również zatwierdzanie szczegółów dotyczących pakowania i wysyłki. Monitorujemy produkcję informując Klienta o potencjalnych opóźnieniach lub zmianach w harmonogramie oraz przekazujemy niezależny przegląd stanu realizacji. Pomagamy również w zarządzaniu kamieniami milowymi procesu produkcji, a w przypadku niedotrzymania terminów pomagamy wdrożyć wszelkie niezbędne działania korygujące.

Skuteczny expediting to oszczędność czasu i pieniędzy, dostawy zgodne z harmonogrameme i specyfikacją oraz mniejsze ryzyko opóźnień w projekcie.

Jako światowy dostawca usług expediting swoją renomę zbudowaliśmy na wieloletnim doświadczeniu biorąc udział w jednych z największych projektów technicznych na przestrzeni ostatnich 100 lat. Nasza globalna sieć wysoko wykwalifikowanych ekspedytorów zapewnia szybki dostęp do wiedzy i cennej znajomości lokalnych rynków, niezależnie od obszaru działania Państwa dostawców.

Pokrewne usługi Intertek z zakresu kontroli technicznych:

 

 

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt:
Tel. +48 22 886 32 80

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pobierz ulotkę