Prowadzimy inspekcje i nadzory techniczne w przemyśle naftowym, gazowym, energetycznym, branży chemicznej i petrochemicznej. W dobie globalizacji, zaspokojenie potrzeb w zakresie jakości, bezpieczeństwa i niezawodności wyrobów, procesów i zasobów jest kwestią szczególnej wagi, ponieważ firmy dążą do zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania na bezpieczne i trwałe źródła energii. Przedsiębiorstwa działające w sektorach przemysłowych: ropa naftowa, gaz, energetyka, chemia, petrochemia potrzebują partnera świadczącego usługi inspekcyjne na najwyższym poziomie, który będzie wspierał je celu zaspokojenie tych potrzeb.
Istotą naszej działalności są działania mające na celu zrozumienie i zaspokojenie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Od dziesięcioleci działamy na światowym rynku energetycznym świadcząc usługi z zakresu inspekcji dostawców, kontroli produkcji, koordynacji zaopatrzenia i logistyki, audytów technicznych dostawców, obsadzania stanowisk technicznych czy usług w zakresie jakości i bezpieczeństwa dostaw technicznych, które zwiększają wydajność, zmniejszają ryzyko i przynoszą wymierne korzyści przedsiębiorstwom. Wspieramy naszych klientów przy realizacji dużych projektów energetycznych ze złożonymi międzynarodowymi łańcuchami dostaw, zmniejszając ryzyko związane z jakością, terminowością i bezpieczeństwem dostaw.
Będąc Państwa partnerem w zakresie usług inspekcyjnych możemy zagwarantować globalny dostęp do doświadczenia, wiedzy i innowacji, które nie mają sobie równych. Niezależnie od miejsca wykonywania działalności, jesteśmy do dyspozycji. Gwarantujemy, że świadczone przez nas usługi inspekcyjne i audytowe, przynoszą wartość dodaną.
Sektory, dla których świadczymy usługi, obejmują m.in.: poszukiwanie i wydobycie ropy naftowej i gazu, przesył i dystrybucję rurociągami, rafinerie i instalacje przetwarzania chemicznego (downstream), wytwarzanie energii, eksploatację górniczą i obróbkę mechaniczną.
Nasi eksperci znajduą się w największych światowych ośrodkach przemysłowych na wszystkich kontynentach. Jesteśmy przygotowani do świadczenia usług niezależnie od miejsca wykonywania Państwa działalności. Zdajemy sobie sprawę, że Państwa działalność, pracownicy i miejsce przeprowadzania kontroli mogą znajdować się w zupełnie różnych strefach czasowych, dlatego też opracowaliśmy innowacyjne systemy umożliwiające sporządzanie sprawozdań i raportów, które działają w czasie rzeczywistym i zapewniają ciągłość przepływu informacji. Zobacz video na temat eReporting Pro.

Pokrewne usługi Intertek z zakresu inspekcji technicznych w przemyśle:

  • Inspekcje, kontrole dostawców
  • Dyrektywa ciśnieniowa 97/23/WE
  • Expediting
  • Audyty techniczne
  • Nadzór budowlany
  • Zintegrowane usługi techniczne

Aby uzyskać więcej informacji na temat inspekcji technicznych w przemyśle oraz możliwości współpracy z Intertek, prosimy o kontakt:

Tel. +48 22 886 32 80
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pobierz ulotkę