Stań się rozpoznawalny dzięki programowi Intertek Food Hygiene Control - globalnemu standardowi dedykowanemu branży gastronomicznej.                                  
W celu zapewnienia gwarancji aspektów związanych w zachowaniem standardów higieny żywności w placówkach gastronomicznych, Intertek opracował specjalny program Food Hygiene Control.
Program Food Hygiene Control to globalny standard, zapewniający konsumentom potwierdzenie gwarancji jakości potraw spożywanych w danym obiekcie gastronomicznym.

Intertek zapewnia precyzyjną ocenę ryzyka i kontrolę jakościową lokalu pod kątem dostawy żywności, przechowywania, działań profilaktycznych, kuchni, obsługi konsumenta i przestrzegania standardów bezpieczeństwa żywności, ze szczególnym uwzględnieniem obszarów obejmujących produkcję żywności z zachowaniem higieny osobistej personelu.


Przystępując do programu Food Hygiene Control

▪ Promujesz bezpieczeństwo i jakość żywności

▪ Proaktywnie usprawniasz procesy, dzięki czemu oszczędzasz cenny czas i zasoby

▪ Masz rozpoznawalne logo i pokazujesz zgodność z najwyższymi standardami

▪ Redukujesz ryzyko dla swojej firmy, jednocześnie chroniąc konsumenta

▪ Zapewniasz zgodność z przepisami

▪ Chronisz reputację swojej marki

▪ Demonstrujesz swoją należytą staranność w zakresie bezpieczeństwa żywności

 

Po pozytywnym przejściu audytu na potwierdzenie zgodności z wymaganiami bezpieczeństwa żywności otrzymasz znak Food Hygiene Control.


Znak Food Hygiene Control jest dowodem dla Twoich klientów, że zostały spełnione wymagania podczas przeprowadzonego audytu, które będą potwierdzane w kolejnych kontrolach w ciągu najbliższych 12 miesięcy. 

Zapisz się na webinar dotyczący programu 

Brąz: 70% - 79,9%

Srebro: 80% - 89,9%

Złoto: > 90%

  

 

Aby zapewnić naszym klientom w sektorze HoReCa jeszcze większy zakres usług firma Intertek i firma specjalizująca się w doradztwie dla gastronomii Gatrowiedza  połączyły siły. Aby dowiedzieć się więcej o partnerstwie i możliwościach dla klientów, zachęcamy do przeczytania oficjalnej informacji: Rozpoczęcie współpracy partnerskiej między firmą Intertek Poland Sp. z o.o. a firmą specjalizują się w doradztwie dla gastronomii Gastrowiedza Sp. z o.o. w zakresie zapewnienia jakości i bezpieczeństwa żywności.


Dowiedz się więcej, jak najlepiej wykorzystać logo Food Hygiene Control:

PO WIĘCEJ INFORMACJI      
+48 22 886 32 80      
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.      
www.intertek.pl