Zarządzanie złożonymi projektami w przemyśle wymaga wielopoziomowej koordynacji wielu obszarów i aspektów. Jednym z kluczowych obszarów jest bezpieczeństwo pracowników i podwykonawców na budowie. Usługi eksperckie w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy wspierają bezpieczeństwo zarządzania projektem i redukuje potencjalne niebezpieczeństwa.

W oparciu o wieloletnie doświadczenia naszych ekspertów w zakresie BHP na jednych z największych projektów w przemyśle energetycznym świadczymy usługi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy na placach budowy i w fabrykach minimalizując ryzyko i zagrożenia występujące w przemyśle.
Nasza wiedza techniczna, doświadczenie w zakresie produkcji i wytwarzania oraz globalna sieć wysoko wykwalifikowanej kadry jest dostępna 24/7 na całym świecie wspierając projekty w fazie budowy, rozruchu, produkcji lub likwidacji.
Intertek Poland świadczy kompleksowe usługi w zakresie BHP dla branży energetycznej, chemicznej, petrochemicznej, ropy naftowej, budowlanej i innych, które zawierają:

Aby uzyskać więcej informacji na temat bezpieczeństwa w przemyśle oraz możliwości współpracy z Intertek, prosimy o kontakt:
Tel. +48 22 886 32 80
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.