Usługi inżynieryjne Intertek obejmują uznaną na świecie wiedzę fachową w zakresie wsparcia inżynieryjnego i mającą zastosowanie przy rozstrzyganiu sporów w sektorach: ropy naftowej i gazu, energetycznym, petrochemicznym, wytwarzania energii, chemicznym i budownictwa.

Zarządzanie ryzykiem, niezawodnością instalacji elektrowni jak również urządzeń stosowanych w przemyśle naftowym, gazowym i chemicznym stanowi wyzwanie. Inżynierowie Intertek świadczą usługi doradcze i oceny stanu instalacji, specjalizują się w zarządzaniu integralnością środków trwałych i w zarządzaniu cyklem użytkowania infrastruktury, obiektów i urządzeń.

Usługi inżynieryjne Intertek z zakresu zarządzania integralnością środków trwałych (AIM) oferują rozwiązania dla przemysłu przy zastosowaniu zaawansowanych technik i wiedzy na światowym poziomie w celu rozwiązywania problemów i uzyskania przewagi konkurencyjnej. Nasz program zarządzania integralnością środków trwałych łączy w sobie zrozumienie właściwości procesów z dokładną wiedzą na temat materiałów i urządzeń. Usługi te pomagają naszym klientom zmniejszyć koszty, poprawić wydajność, spełnić wymagania norm bezpieczeństwa i zapewnić, że instalacja będzie pracowała zgodnie z parametrami roboczymi i obliczeniowymi.

Nasi eksperci zrealizowali wiele projektów polegających na ocenie systemów i urządzeń w sektorze wytwarzania energii, sektorze petrochemicznym, poszukiwania i wydobycia ropy i gazu, przesyłania ropy i gazu oraz w branży chemicznej. Dodatkowo, zrealizowaliśmy wiele ważnych projektów dotyczących ekspertyz sądowych i pomocy przy rozstrzyganiu sporów.

Na całym świecie wspieramy wydajność środków trwałych naszych klientów tak, żeby obiekty, instalacje przemysłowe pracowały przy optymalnej wydajności.

Usługi pokrewne:

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt:
Tel. +48 22 886 32 80

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.