Miejsce pracy: Warszawa

Intertek jest liderem w branży, zatrudniającym ponad 43 000 pracowników w 1000 lokalizacji w ponad 100 krajach. Zapewniamy ekspertyzę w zakresie kompleksowego zapewnienia jakości 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu dzięki naszym procesom zwycięstwa w branży i kulturze zorientowanej na klienta. Także posiadamy rozległe globalne akredytacje, uznania i umowy, a nasza wiedza i doświadczenie w pokonywaniu przeszkód regulacyjnych, rynkowych i łańcucha dostaw są bezkonkurencyjne.

PRACA NA ZASTĘPSTWO OD ZARAZ !

Zakres obowiązków:

  • Bieżące wsparcie administracyjno-procesowe działu przy realizacji bieżących projektów;
  • Kwalifikowanie nowych auditorów zgodnie z bieżącymi potrzebami realizacji obsługi klienta
  • Planowanie, tworzenie harmonogramów i koordynacja audytów drugiej strony;
  • Obsługa po- auditowa – weryfikacja i wysyłka raportów;
  • Raportowanie danych finansowych;
  • Prowadzenie ewidencji usług auditowych- monthly i weekly  reports, sporządzanie zestawień;
  • Obsługa systemów i platform klienckich, nadzór nad ich tworzeniem i bieżącym funkcjonowaniem;
  • Współpraca z klientami i audytorami oraz innymi biurami Intertek na świecie;
  • Budowa bazy danych lokali / bazy hotelowej / cateringowej w zależności od potrzeb szkoleniowych klientów;
  • Współdziałanie z pracownikami innych działów w celu organizacji szkoleń wynikających z zapotrzebowania klientów tych działów;
  • Przygotowywanie materiałów reklamowych dotyczących szkoleń oraz prowadzenie grafiku szkoleń na stronie Intertek Poland;
  • Organizacja rożnych form szkoleń i konferencji (otwarte, zamknięte, specjalistyczne, webinar itp.);
  • Wdrożenie narzędzi szkoleniowych (np. webinar, e-lerning itp.);
  • Budowanie bazy trenerów z różnymi specjalizacjami;
  • Wsparcie Menedżera BA;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne lub związane z jakością, towaroznawstwem itp.);
  • Mile widziane doświadczenie w pracy związanej z koordynacją audytów, chęć zgłębienia tematu i rozwój własny w tym kierunku;
  • Swoboda w pracy z arkuszami kalkulacyjnymi i innymi narzędziami IT oraz systemami komputerowymi MS Office;
  • Samodzielność i odpowiedzialność za rezultaty swojej pracy;
  • Systematyczność i dokładność w wykonywaniu zadań oraz dobre zarzadzanie czasem i priorytetyzacją celów;
  • WARUNEK KONIECZNY: dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację mailową i ustną oraz czytanie i tłumaczenie dokumentacji.

Intertek oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość pracy hybrydowej;
  • Współpracę ze specjalistami w środowisku międzynarodowym;
  • Możliwość poszerzania wiedzy i szkolenia się w zakresie jakości, bezpieczeństwa dóbr konsumpcyjnych oraz certyfikacji procesów i produktów;
  • Opieka medyczna i karta Multisport.

Informujemy, że przesyłając do nas swoje CV, kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie danych przez Intertek Poland Sp. z o. o. w celach związanych z rekrutacją. W każdej chwili kandydat może wystąpić z wnioskiem o wgląd do swoich danych, poprawienie ich lub usunięcie z bazy. Przed wysłaniem CV prosimy o zapoznanie się z informacją poniżej oraz dodanie klauzuli do swojej aplikacji:

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w procesie rekrutacji

Prześlij swoje CV