Podstawowe obowiązki i odpowiedzialność

  • Kierowanie pojazdem do 3,5 tony
  • Pobór i odbiór próbek żywności, wody i wymazów zgodnie z normami, procedurami i instrukcjami
  • Zakup prób do badań w sieciach handlowych
  • Transportowanie prób do badań oraz monitorowanie warunków podczas poboru i transportu
    prób
  • Stwierdzenie zgodności próbek ze zleceniem klienta
  • Dokumentowanie poboru próbek oraz właściwe oznakowanie pobranych próbek.
  • Wykonywanie kontroli jakości pobierania próbek do badań mikrobiologicznych i
    fizykochemicznych
  • Używanie aplikacji logistycznej
  • Przestrzeganie zasad normy PN-EN ISO/IEC 17025:2005 oraz systemu zarządzania
    obowiązującego w Intertek Poland Sp. z o.o.
  • Dbanie o mienie służbowe

Wymagania

  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz świadomość jakości wykonywanej pracy
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Dyspozycyjność
  • Mile widziane doświadczenie w laboratorium akredytowanym
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Płatne nadgodziny i dieta
  • Pakiet opieki medycznej Medicover i Karta Multisport
  • Pakiet socjalny

Informujemy, że przesyłając do nas swoje CV, kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie danych przez Intertek Poland Sp. z o. o. w celach związanych z rekrutacją. W każdej chwili kandydat może wystąpić z wnioskiem o wgląd do swoich danych, poprawienie ich lub usunięcie z bazy. Przed wysłaniem CV prosimy o zapoznanie się z informacją poniżej oraz dodanie klauzuli do swojej aplikacji:

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w procesie rekrutacji

Prześlij swoje CV