Miejsce pracy: Gostynin

Intertek jest liderem w branży, zatrudniającym ponad 43 000 pracowników w 1000 lokalizacji w ponad 100 krajach. Zapewniamy ekspertyzę w zakresie kompleksowego zapewnienia jakości 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu dzięki naszym procesom zwycięstwa w branży i kulturze zorientowanej na klienta. Także posiadamy rozległe globalne akredytacje, uznania i umowy, a nasza wiedza i doświadczenie w pokonywaniu przeszkód regulacyjnych, rynkowych i łańcucha dostaw są bezkonkurencyjne.

Pracownik raportuje do Kierownika Pracowni Chemicznej i wykonuje następujące czynności:

Podstawowe obowiązki:

  • Przygotowanie próbek i odczynników do analiz
  • Przeprowadzanie jakościowych i ilościowych analiz chemicznych żywności i wody
  • Utrzymywanie bezpiecznego środowiska w laboratorium chemicznym
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym, ciągłym
  • Wykonanie innych zleceń, gdy jest to wymagane przez Kierownika Pracowni Chemicznej

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie
  • Rozwiązywanie problemów i umiejętności organizacyjne

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o zasięgu światowym w laboratorium akredytowanym wg normy ISO 17025
  • Praca na jedną zmianę
  • Możliwość pracy z najnowszym i najbardziej zaawansowanym technologicznie sprzętem
  • Wynagrodzenie rynkowe
  • Brak typowej atmosfery korporacyjnej
  • Doskonała kawa i herbata każdego dnia

  Zatrudnienie:

  • umowa zlecenie

Informujemy, że przesyłając do nas swoje CV, kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie danych przez Intertek Poland Sp. z o. o. w celach związanych z rekrutacją. W każdej chwili kandydat może wystąpić z wnioskiem o wgląd do swoich danych, poprawienie ich lub usunięcie z bazy. Przed wysłaniem CV prosimy o zapoznanie się z informacją poniżej oraz dodanie klauzuli do swojej aplikacji:

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w procesie rekrutacji

Prześlij swoje CV