Jako jedna z największych firm w branży badawczej gadżetów i produktów promocyjnych, Intertek rozumie wyzwania związane ze zgodnością z przepisami oraz bezpieczeństwem napotykane przez detalistów, producentów, dystrybutorów i dostawców. Dzięki naszym kompleksowym testom bezpieczeństwa dla gadżetów i produktów promocyjnych możemy pomóc w ochronie i utrzymaniu reputacji Państwa firmy i jej produktów.

Szybka reakcja Intertek i rozwiązania „szyte na miarę” pomagają naszym Klientom szybciej wprowadzać nowe produkty na rynek, budując zaufanie i zapewniając integralność ich łańcucha dostaw. Wiedza i doświadczenie Intertek w zakresie badania gadżetów i produktów promocyjnych pozwala nam wspomagać firmy w podjęciu aktywnego działania w celu ochrony zarówno konsumentów, jak i całego rynku globalnego.

Laboratoria Intertek zyskały międzynarodową akredytację od głównych stowarzyszeń branżowych i organów akredytacyjnych, a nasze badania są powszechnie uznawane przez wiele krajów. Intertek prowadzi testy gadżetów zgodnie z krajowymi i międzynarodowymi wymaganiami i standardami bezpieczeństwa, głównie takich jak ASTM , BS, DIN, EN, ISO, FDA, NF, czy inne. Kompleksowe usługi badań gadżetów wykonywane przez Intertek obejmują szeroką gamę markowych produktów promocyjnych, w tym:

  • Zabawek
  • Odzieży
  • Artykułów gospodarstwa domowego
  • Kosmetyków
  • Akcesoriów
  • Artykułów skórzanych
  • Artykułów sportowych
  • Innych

Pomożemy Ci zdobyć zaufanie konsumentów, poświadczając, że Twoje gadżety i produkty promocyjne spełniają najbardziej surowe kryteria jakości i bezpieczeństwa na całym świecie. Możemy również pomóc w redukcji kosztów wewnętrznych, ocenimy potencjalne zagrożenia i zwiększymy ogólną wydajność procesów produkcyjnych, dzięki czemu firma będzie mogła skutecznie rozwijać się na najbardziej wymagających rynkach.

Poza usługami badawczymi, Intertek oferuje również usługi w zakresie oceny ryzyka, aby pomóc Ci realizować niezbędne wymagania bezpieczeństwa, od wstępnej koncepcji do ostatecznego projektu.

Oprócz rozwiązań dla badań gadżetów podanych powyżej, Intertek oferuje również pełen pakiet usług dla każdej substancji chemicznej znajdującej się w produkcie, w tym oceny toksyczności chemicznej, certyfikacji i rozwiązań zapewniania jakości.