Wiedza globalna. Znane na całym świecie doświadczenie związane z przestrzeganiem wymogów przez dostawców. Wiodąca technologia.

System Inlight zapewnia przejrzystość ryzyka dotyczącego łańcucha dostaw i widoczność, która usprawnia biznes, czego korzyścią jest bardziej ekonomiczny proces zarządzania dostawcami.    

  • W łatwy i szybki sposób zidentyfikuj kluczowe informacje na temat możliwości i polityk swoich dostawców, aby móc podejmować bardziej świadome decyzje w zakresie zarządzania ryzykiem i określać możliwy wpływ kompromisu dotyczącego dostarczanych przez nich produktów lub usług.    
  • Przeprowadź proces wdrożenia nowych dostawców w sposób szybki, aby już na wczesnym etapie zyskać wgląd w czynniki ryzyka, które mogłyby zakłócić produkcję lub świadczenie usług.
  • Uprość proces zarządzania łańcuchem dostaw dzięki analizie i wywiadowi opartemu na ocenie ryzyka, aby polepszyć możliwości i stosunki biznesowe w globalnym łańcuchu dostaw.
  • Korzystając z naszych usług weryfikacji, w tym weryfikacji tożsamości i referencji, usług weryfikacji i audytu na miejscu, usług badań i kontroli uzyskasz przewagę i korzyści Globalnego Centrum Operacyjnego Intertek dysponującego globalnym zasięgiem, co z kolei pozwoli ci zmniejszyć koszty i złagodzić ryzyko.    

 

ROZWIĄZANIA INLIGHT