Aplikacja internetowa iComply

Niedostosowanie procesu produkcyjnego do nowych przepisów, które wejdą w życie w tym roku może skutkować wycofaniem towaru ze sprzedaży oraz utratą przychodów przez twoją firmę

Jeżeli twoja firma produkuje lub importuje dobra konsumpcyjne sprzedawane na terenie Stanów Zjednoczonych, Unii Europejskiej lub Kanady, to będzie musiała ona spełniać wymagania zawarte w nowych regulacjach prawnych.

Firma Intertek wychodząc na przeciw nowym wymaganiom przygotowała iComply – aplikację, która krok po kroku pomoże ci dostosować twoją firmę do nowych wymagań dotyczących produkcji oraz testowania produktów konsumpcyjnych.

iComply to łatwa w obsłudze aplikacja internetowa. Wykorzystuje ona zaawansowane algorytmy, które na podstawie specyfikacji produktu wprowadzonej do system przez importera lub producenta generują wymaganą dokumentację potwierdzającą zgodność produktu z obowiązującymi normami prawnymi. Dzięki iComply twoja firma uniknie potrzeby zatrudnienia dodatkowych pracowników  a co za tym idzie znacznego wzrostu kosztów operacyjnych.

Do końca tego roku w Stanach Zjednoczonych wejdzie w życie artykuł numer 102 ustawy „O poprawie bezpieczeństwa dóbr konsumpcyjnych”.

Już w chwili obecnej producenci oraz importerzy muszą dostosować się do dyrektywy Unii europejskiej dotyczącej bezpieczeństwa zabawek oraz kanadyjskiej ustawy „Bezpieczeństwo dóbr konsumpcyjnych”.

iComply bezproblemowo integruje się z obecnymi procedurami obowiązującymi w twojej firmie. Bez względu na rozmiar twojej firmy iComply zapewnia ci natychmiastowy dostęp do wymaganej dokumentacji na każdym poziomie twojej sieci logistycznej 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę.

Tu możesz obejrzeć film na temat aplikacji iComply.