Bezpieczeństwo produktu, jakość i wydajność znaków certyfikacyjnych

Znaki certyfikacyjne są dowodem na to, że dany produkt jest zgodny z obowiązującymi normami, i że podlega kontroli produkcji. Przez ponad 100 lat, Intertek kierował swoimi klientami poprzez stawiający wyzwania proces certyfikacji, dzięki czemu odbywał się on szybciej i bardziej wydajnie.


Na większości rynków, zanim produkty zostaną sprzedawane, muszą być zgodne z obowiązującymi przepisami. W innych przypadkach, może to być potężne narzędzie marketingowe, które pomoże budować zaufanie w całym kanale dystrybucji oraz u użytkowników końcowych.

Nasze globalne Znaki i certyfikaty to:

 

 

 

 

Znak certyfikacji Intertek daje okazję do powiązania Klienta z marką Intertek, co przekłada się na zwiększenie wartości świadczonych usług i oferowanych produktów dla obydwu stron.

Logo Intertek jest silną marką i pozwala na łatwą identyfikację przez jednostki kontrolujące (inspektorów, detalistów, stowarzyszenia, jednostki rządowe, media i konsumentów). Producenci zyskują większe uznanie na rynku oraz wzrost zaufania swoich konsumentów do oferowanych wyrobów.

Znak certyfikacyjny Intertek może zostać umieszczony na produkcie po przejściu odpowiedniej procedury certyfikacyjnej.

Jednym z Klientów firmy Intertek w zakresie certyfikacji odzieży, obuwia, mebli i artykułów gospodarstwa domowego jest firma Jeronimo Martins Polska będąca właścicielem sieci sklepów spożywczych Biedronka.

 


 
                   

 

Zapraszamy do kontaktu

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;

tel.: 22 886 32 80 w. 107