Firma Intertek to globalna sieć laboratoriów badawczych posiadających akredytację (ang. NRTL –Nationally Recognized Testing Laboratory), oraz zatrudniamy inżynierów na całym świecie. Jesteśmy akredytowani przez krajowe organizacje, agencje i organy regulacyjne, w tym przez agencję bezpieczeństwa i zdrowia w pracy (ang. OSHA – Occupational Safety & Health Administration), do oceniania produktów i sporządzania list produktów zgodnie z normami bezpieczeństwa dla sprzętu elektrycznego. Wraz z globalnym zespołem inżynierów wspieramy firmy aby ich produkty spełniały najwyższe normy jakościowe.

Jako specjaliści w branżach, w których działamy zapewniamy naszym klientom kompleksowe rozwiązania dotyczące jakości i bezpieczeństwa w produkowanych wyrobach. Działamy w ponad 100 krajach i zatrudniamy ponad 38 000 pracowników.

 

Czy Państwa firma potrzebuje wsparcia podczas oceny kompatybilności elektromagnetycznej?
Firma Intertek oferuje stawki dzienne i godzinowe za prowadzenie badań rozwojowych. Nasze laboratoria oferuje szeroki wachlarz usług, zapewniając Państwu kompleksową obsługę w zakresie badań eksploatacyjnych i rozwoju produktu. Badania rozwojowe umożliwiają firmom podejmowanie świadomych decyzji dotyczących ustalania procedur badawczych i projektów programowania systemów gromadzenia danych służących do monitorowania produktu w trakcie badania.

Wykorzystanie doświadczenia firmy Intertek w zakresie rozwoju i badania produktów umożliwia poprawę skuteczności przy pierwszej sposobności. Nasi inżynierowie zapewniają wsparcie przeprowadzając próby eksploatacyjne, które koncentrują się na wykryciu prawdopodobnych awarii. W wyniku rozwiązywania problemów w laboratorium na etapie rozwoju/ projektu firma Intertek pomaga uniknąć kosztownych opóźnień i problemów związanych z planowaniem oraz może znacznie przyspieszyć wprowadzenie produktu na rynek.

Produkty, które są produkowane w dużych ilościach na przestrzeni lat, będą prawdopodobnie ulegały etapowym zmianom, które mogą poprawić zdolność produkcyjną, rozwiązać problem dotyczący dostawy części składowych, usunąć błędy w oprogramowaniu, dodać nowe funkcje lub poprawić istniejące funkcje lub opracować wersje w celu dostosowania do wymogów nowych rynków.

Wybór odpowiednich badań kompatybilności elektromagnetycznej w celu zapewnienia ciągłej zgodności w takich sytuacjach może być złożony. Jednakże, firma Intertek może pomóc w określeniu w jaki sposób zmiany mogą wpłynąć na stopień kompatybilności elektromagnetycznej w wyniku identyfikacji tych badań, na które wpływ mogą mieć zmiany w projekcie.

 

Czy Państwa firma potrzebuje prowadzenia wstępnych badań zgodności?

Wstępne badanie zgodności ma na celu określenie prawdopodobnych problemów związanych z kompatybilnością elektromagnetyczną w początkowej fazy rozwoju produktu w wyniku skupienia się na częstotliwościach krytycznych, które będą najprawdopodobniej miały wpływ na kompatybilność ze względu na projekt produktu. Zakresy częstotliwości niekrytycznych można wówczas przeszukiwać szybciej przed przystąpieniem do badania końcowego.

Firma Intertek może zaplanować jednodniową wstępną kontrolę zgodności w ciągu 10 dni roboczych w celu przedstawienia Państwu oszczędnego programu prowadzenia badań, zoptymalizowanego w celu poprawy skuteczności i przyspieszenia wprowadzenia produktu na rynek.

 

Więcej infomacji można uzyskać kontaktując się z nami pocztą e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądż telefonicznie na numer +48 22  886 32 80 wew 108.