Audyty techniczne dostawców oferowane przez Intertek to pewność i bezpieczeństwo. Przed złożeniem zamówienia firmy chcą wiedzieć, czy wybrany przez nich producent dysponuje odpowiednią infrastrukturą, systemami, procesami i możliwościami technicznymi do realizacji zamówienia. Konieczne jest również sprawdzenie zgodności stosowania krajowych i międzynarodowych norm dotyczących jakości i bezpieczeństwa przez wszystkich międzynarodowych dostawców na każdym etapie produkcji i dostaw.

Zarówno duże międzynarodowe koncerny jak i mniejsze firmy stojące w obliczu zwiększających się kosztów produkcji, coraz częściej poszukują tańszych dostawców w krajach o mniej rozwiniętych procesach kontroli jakości, zakupów, produkcji i dostawy. Wymaga to od firm zrozumienia i spełniania wielu wymagań i norm w trakcie współpracy z dostawcami pochodzącymi z różnych obszarów.

Możemy pomóc Państwu w osiągnięciu pełnego zrozumienia możliwości technicznych dostawców na drodze systematycznej i niezależnej oceny dostawców. Nasi rzetelni, niezależni audytorzy przeprowadzają audyty wewnętrzne u dostawców, oceniając możliwości spełnienia norm jakościowych, bez ponoszenia kosztów na utrzymanie stanowiska audytora wewnętrznego.

Chociaż kryteria są dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb, audyty na ogół koncentrują się na systemach zarządzania i produkcji dostawców, ich praktykach i możliwościach technicznych. Audyty mogą obejmować ocenę umowy wstępnej i badanie zgodności z międzynarodowymi normami na przykład w zakresie jakości (ISO 9001), zdrowia i bezpieczeństwa (ISO 18001), zarządzania środowiskowego (ISO 14001) i laboratoriów (ISO 17025). Dostarczamy również wytyczne dotyczące działań korygujących i zapobiegawczych w świetle wyników audytu oraz ocen uzupełniających w celu potwierdzenia skutecznego wdrożenia tych działań.

Prowadzimy również audyty zatwierdzonych list dostawców, co pozwala na zachowanie bieżącej listy zatwierdzonych dostawców w przygotowaniu do przyszłych projektów.

Jako firma globalna możemy wspierać Państwa działania w zakresie przeprowadzania audytów technicznych dostawców i ocen w każdym miejscu na świecie. Nasza kadra ekspertów technicznych pracuje w największych światowych ośrodkach przemysłowych i zapewnia dostęp do wiedzy na czas i po niskich kosztach, posiadając dogłębną znajomość lokalnych rynków, co stanowi wartość dodaną.

Nasi audytorzy posiadają kwalifikacje niezbędne do oceny firm pod kątem przyjętych krajowych i międzynarodowych norm i standardów. Przywiązujemy dużą wagę do tego aby nasi inspektorzy posiadali aktualną wiedzę na temat lokalnych i międzynarodowych standardów i norm w branży. Osiągamy to dzięki systemowi szkoleń i oceny kompetencji pracowników.

Usługi z zakresu oceny i audytu technicznego dostawców pomagają chronić Państwa działalność przed ryzykiem związanym z nieodpowiednim doborem dostawców. Dodatkowo, nasze usługi mogą przyczynić się do obniżenia kosztów, poprawy jakości i wsparcia w ciągłym doskonaleniu łańcucha dostaw.

Pokrewne usługi Intertek z zakresu kontroli technicznych:

 

 

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt:
Tel. +48 22 886 32 80

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pobierz ulotkę